NOWY WIETNAMSKI STARTUP MEBLI Z WIKLINY POSZUKUJE DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

Zaczęło się lato 2022, rozpoczął się kolejny pracowity sezon, zawsze mamy nadzieję, że każdego lata będziemy coraz bardziej pracowici i po tym najbardziej pracowitym okresie w roku zaczniemy przygotowywać się do wykonania próbek do akceptacji klienta przed nami rozpocząć produkcję większej ilości na nowy sezon przyszłego roku 2023.

THILG to niewielka wietnamska firma produkująca meble z wikliny, założona wiosną 2020 roku. Ręcznie tkamy z wikliny syntetycznej meble – krzesła, stoły, hokery i łóżka… Zawsze wkładamy wiele serca w nasze produkty, dążąc do osiągnięcia wysokiego standardu wykonania, spełniając najwyższe oczekiwania klienta. Zadowolenie klientów jest zawsze naszym priorytetem. Zawsze dbamy o klientów, wywiązujemy się z zobowiązań i polityki oszczędności.

Jesteśmy młodą firmą, nową w branży, bardzo małą i nie mamy zbyt wielu okazji, aby zaprezentować nasze produkty wielu klientom. Z powodu złego czasu na założenie spędziliśmy prawie 2 lata w najtrudniejszym w historii okresie przetrwania człowieka, a także firmy, nie jesteśmy teraz w stanie zrobić dużej masowej produkcji, mamy tylko mały showroom aby wyświetlić nasze próbki. W naszym zespole mamy tylko 4 osoby, tkacz do tkania próbek, spawacz do wykonywania ram, szufladę do rysowania ram i siebie. Mówiąc o pracach naszego zespołu, chciałbym dołączyć kilka najlepiej sprzedających się produktów z naszych próbek. Mam nadzieję, że Ci się spodobają.

Mimo, że na chwilę obecną możemy zrobić dla małych zamówień, dla małej produkcji, maksimum oczekiwanego za 5 contsx40HC miesięcznie. Jeśli jednak wyjrzymy przez okno, pomyślimy o przyszłości, to widzimy, że powinniśmy szukać długoterminowej współpracy, która wspólnie ustali masową produkcję wykończeniową, która zajmie wszystko, co jest wytwarzane wewnątrz fabryki, jak robienie poduszek, tkanie i spawanie… Mocno wierzymy, że produkcja jest niedostatecznie kontrolowana, jeśli będziemy mogli uważnie śledzić ich działania, także w ich pobliżu. Jest to jeden z powodów, dla których teraz szukamy partnera razem, uczestniczymy w tej masowej produkcji dla lepszej przyszłości, razem możemy zacząć od bardzo małych, wierzymy, że zaczynamy od małych to najlepszy sposób na zminimalizowanie wszelkiego ryzyka, uczenie się wszystkiego szybciej i oszczędzanie nam dużo czasu. Mamy nadzieję, że znajdziemy odpowiedniego partnera, który ogląda to samo zdjęcie, a także uzna nas za najbardziej zaufanego partnera.

Wreszcie, bardzo nam przykro, ponieważ ten e-mail jest napisany dość długo i niepokoi cię, obyśmy mogli tolerować. Mam nadzieję, że znajdziesz nas, jest odpowiedni dla Twojej firmy. A jeśli istnieje jakiś dokument, profil, … który możesz chcieć, abyśmy przesłali, lub jakąkolwiek dyskusję, prosimy o odpowiedź na ten e-mail i/lub skierowanie do mnie: +84 33 8080 700. Nazywam się THI (mów polubienia ‘ herbata” w języku angielskim). Nie mogę się doczekać rozmowy z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,
Thi Luong (Pani)
Założyciel

Biuro: No.11, G.12, ThanhHoa Hamlet, HoNai 3 Ward,
TrangBom District, DongNai Province, VIETNAM
tel. :+84 33 8080 700 | Email : thilg@thilg.com