Nowy salon Natuzzi Editions w Domotece już otwarty!

Gdyby spojrzeć na współczesną mapę świata przez filtr designu, Włochy ze swoim rozpoznawalnym stylem zajmują jedno z głównych miejsc. Dziś ten wysmakowany design jest jeszcze bliżej – za sprawą nowo otwartego salonu Natuzzi Editions w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Marki Natuzzi nie trzeba specjalnie przedstawiać, szczególnie tym, dla których istotne są architektura i wystrój wnętrz, projekty i materiały na wysokim poziomie, a także doskonała jakość produktów. Założona w 1959 roku przez Pasquale Natuzzi firma jest dziś największym włoskim producentem mebli i światowym liderem specjalizującym się w produkcji sof tapicerowanych naturalnymi skórami. W przemyśle meblarskim jest jednym z największych inwestorów w rozwój i badania, których przedmiotem są materiały: skóra, marmur, drewno, tkaniny. Grupa Natuzzi projektuje, produkuje i sprzedaje kanapy, fotele i akcesoria do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu oraz jadalni, a także dekoracje, dodatki i oświetlenie.

– Główną ideą, jaka przyświeca Domotece od początku istnienia, jest przybliżanie naszym klientom najlepszego światowego designu, a znawcom i wielbicielom wnętrzarskich ikon umożliwienie ich zakupu. Dlatego nasze centrum szczególnie chętnie otwiera się na gorące nazwiska i niekwestionowanych mistrzów w tej dziedzinie. Do takich wirtuozów niewątpliwie należy marka Natuzzi. Dzięki salonom takim jak Natuzzi Editions Domoteka jest nie tylko jedynym miejscem w Warszawie, w którym – pod jednym dachem – można wyposażyć cały dom, ale przede wszystkim miejscem, w którym można to zrobić na naprawdę wysokim designerskim poziomie – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

– Różnorodność, wysoki poziom oferty, najnowsze trendy i design to główne cele przyświecające nam przy realizowaniu założonej strategii komercjalizacji Domoteki, dlatego niezmiernie cieszymy się, że koncept Natuzzi Editions dołączył do grona najemców tego unikalnego w zakresie wyposażenia wnętrz obiektu w Warszawie – dodaje Marta Słysz, Associate Cushman & Wakefield

Natuzzi Editions jest niczym młodsza siostra luksusowej Natuzzi Italia – wciąż stylowa i dbająca o komfort użytkowników, a przy tym bardziej dostępna i bliższa dynamicznemu stylowi życia współczesnych klientów. Wyróżnia ją unikalne wzornictwo, wybitnie wysmakowana kolorystyka oraz tradycyjne wartości w projektowaniu, idące w parze z nowoczesną technologią produkcji. Natuzzi Editions to kompleksowe wyposażenie wnętrz, ale przede wszystkim wysokiej jakości sofy z naturalnej skóry najlepszego gatunku. Materiał ten, poddawany specjalistycznym procesom obróbki, zyskuje niewiarygodną miękkość i większą wytrzymałość, a także dłuższą trwałość dzięki impregnacji. Większość modeli jest w pełni modułowa, co umożliwia wybór dowolnego kształtu i dopasowanie elementów kolekcji do każdej przestrzeni. W ten sposób marka realizuje swoje hasło: Jest wiele dróg prowadzących do komfortu. Podążamy nimi wszystkimi, by odnaleźć komfort idealnie dopasowany dla każdego.

Zapraszamy do salonu Natuzzi Editions w Domotece – pierwszego i jedynego takiego salonu w Polsce!

______________________________________________________________________

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą.

Właścicielem DOMOTEKI jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3 miliard euro zawiera 55 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji i Turcji, posiadających łącznie ponad 2000 sklepów. (www.pradera.com). Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland. Za komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.