Nowości! Poznaj nowe wzory poduszek dekoracyjnych!

Zupełnie nowe wzory i kolory poduszek dekoracyjnych czekają już w premierowej ofercie. Tym razem postawiliśmy na jeszcze większą różnorodność. Roślinne motywy, przyjemne velvety, nowoczesne sploty. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

Miękkie poduchy dekoracyjne sprawdzą się zawsze, w każdym wnętrzu, o każdej porze dnia i nocy. Mogą służyć jako przyjemne oparcie albo dekoracja. Pełna dowolność w ich miksowaniu stwarza szerokie pole do popisu przy tworzeniu oryginalnych aranżacji. Pięknie będą prezentować się na sofie, fotelu, podłodze, a nawet w ogrodowym salonie pod chmurką czy na balkonie. Zobacz, co jest modne!

BOTANICZNE MOTYWY

Motyw roślinności na tkaninach jest wciąż w modzie. Poduszki z dekorami zwierząt, liści i kwiatów są na topie! Warto z nimi eksperymentować i miksować ze sobą różne wzory.

ELEGANCKIE WELWETY

Popularne są również eleganckie welwety, zarówno te z modnym pikowaniem na środku, jak również te tradycyjne, proste, w których prym wiedzie piękno tkaniny. Takie poduszki to sprawdzona recepta na eleganckie wnętrze

NOWOCZESNY MINIMALIZM

Uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody, dlatego wśród naszych nowości można znaleźć także delikatne pastelowe kolory i minimalistyczne poduszki, pozbawione zbędnych ozdób. Jednolita kolorystyka i piękne tkaniny to klucz do pięknego wnętrza.

Poduszki dekoracyjne to bardzo wdzięczny materiał na tworzenie różnorodnych kompozycji wnętrzarskich. Różnorodne wzory i kolory pozwalają na tworzenie niecodziennych zestawień.

Zobacz pełną ofertę poduszek dekoracyjnych na brw.pl oraz w salonach Black Red White.