Nowość: Novisys: Komfortowy cichy domyk dla wszystkich

Firma Hettich stworzyła ekonomiczny zawias ze zintegrowanym cichym domykiem

Wraz z korzystnym cenowo zawiasem Novisys do szybkiego montażu firma Hettich wprowadza do oferty mebli dla szerokiej grupy odbiorców zintegrowany komfortowy system cichego domyku. Zdjęcie: Hettich

Meble i komfort idą ze sobą w parze – i to w każdym segmencie cenowym. Wraz z Novisys, Hettich oferuje producentom mebli niedrogi zawias puszkowy do szybkiego montażu, przy użyciu którego zintegrowany komfort cichego domykania staje się standardem w każdych meblach.

Zwłaszcza przy meblach kuchennych Novisys ze integrowanym cichym domykiem jako funkcją komfortu przyczynia się do decyzji o zakupie. Zdjęcie: Hettich

Wraz z opracowaniem nowoczesnego zawiasu, Hettich wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom nabywców. „Made by Hettich“ jest deklaracją jakości, która odróżnia produkty tej marki od innych  zawiasów z niższej półki cenowej: w zawiasie tym zintegrowany jest cichy domyk, sprawnie działający także przy długim okresie użytkowania. Dzięki zawiasowi Novisys producenci mebli mogą sprawnie realizować optymalne asortymenty towarowe z wartością dodaną we wszystkich kolekcjach mebli. Zyskują nie tylko wysokiej jakości produkt ze znakomitym stosunkiem ceny do jakości, ale też kompatybilność z innymi produktami marki Hettich.

Novisys można bowiem bez problemu łączyć z innymi systemami zawiasów Hettich, co pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych. Możliwa jest wygodna aktualizacja do rozbudowanego asortymentu Sensys, podobnie jak możliwość wykorzystania niemal wszystkich rozwiązań specjalnych. Dzięki zastosowaniu różnych rodzajów mocowań i rozstawów nawierceń Novisys znacznie ułatwia produkcję mebli.

Novisys: po pierwsze efektywność

Oszczędność materiału jest proekologiczna, a równocześnie efektywna ekonomicznie. Wraz z innowacyjną technologią zawiasów Novisys firma Hettich otwiera nowe kierunki rozwoju w zakresie efektywności zasobów. Mniejsza ilość materiału zapewnia solidną funkcjonalność i długą żywotność produktu. Producenci mebli mogą obsługiwać rosnący popyt na jeszcze większy komfort także w meblach z niższych segmentów cenowych i dzięki zyskiwać zadowoloną klientelę. Na wyróżnienie zasługuje jednak nie tylko sam produkt, ale też oferta Hettich obejmująca doradztwo techniczne i wsparcie przedstawicieli handlowych czy techników, obejmujące szybką konsultację, wsparcie w montażu, pakiety gwarancyjne i wiele innych.

Dodatkowe informacje oraz szczegóły techniczne, dotyczące nowego zawiasu Novisys znajdziesz na: www.hettich.com/novisys


O Hettich

Firma Hettich została założona w 1888 roku i jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. Nasza główna siedziba mieści się w miejscowości Kirchlengern w Niemczech. W prawie 80 krajach wraz z niemal 8000 współpracownikami wspólnie dążymy do jednego celu: rozwoju inteligentnej techniki do mebli. Bo technika do mebli to nasza pasja. Fascynujemy i inspirujemy nią ludzi na całym świecie. „It’s all in Hettich” to nasze motto, za którym kryje się kompleksowa oferta usług i produktów, zorientowanych na potrzeby naszych klientów. Zrównoważony rozwój, a także aspekty społeczne i ekologiczne są przy tym od zawsze naszym priorytetem.