Nowoczesność w najlepszym wydaniu – poznaj najnowszą kolekcję od marki Meble Wójcik

Nowa kolekcja Brolo do pokoju dziennego i jadalni to idealna propozycja dla osób poszukujących w meblach nietuzinkowych form, odpowiadających najnowszym światowym trendom. System to doskonałe połączenie nowoczesnego designu oraz najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną kolekcji są czarne frezowania na frontach mebli, które tworzą niezwykle modny w tym sezonie geometryczny zabieg dekoracyjny. Brolo to propozycja, dzięki której każdy salon zyska niepowtarzalny charakter.

 

Kolekcja Brolo to odpowiedź na najnowsze światowe trendy meblarstwa, która spełni wymagania Klientów oczekujących od mebli najwyższej jakości i niebanalnego designu. Projektant kolekcji stworzył doskonałe połączenie białych połyskujących frontów z czarnymi wnękami, zamykając je w ramie z dekoru w kolorze ciepłego drewna Catania FF. Na szczególną uwagę zasługują wspomniane już oryginalne fronty mebli. Wykonane są one z płyty MDF, która najpierw jest barwiona w masie na czarno, następnie pokrywana białą, błyszczącą folią PVC i na końcu frezowana. W ten właśnie sposób uzyskiwane są niezwykle oryginalne, przykuwające uwagę geometryczne kształty.

W kolekcji znajduje się szeroki wybór brył, dzięki którym z powodzeniem można zaaranżować zarówno stylowy salon, jak i jadalnię. Część mebli znajduje się na cokołach, inne z kolei na czarnych metalowych stelażach, które nadają im lekkości. Dodatkowym atutem jest zastosowanie systemu cichego domykania drzwi oraz szuflad. Te drugie wysuwają się na pełną głębokość, co zwiększa funkcjonalność ich użytkowania. Ponadto przeszklone fronty witryn, które można dodatkowo podświetlić, pozwalają na wyeksponowanie elementów dekoracyjnych czy eleganckiej zastawy stołowej.

Kolekcja Brolo dostępna jest w wybranych salonach Agata Meble w całej Polsce.

 

 

Więcej informacji na stronie: www.meblewojcik.pl