Najlepsi wystawcy gwarancją sukcesu Wood Tech Warsaw Expo

Druga edycja Wood Tech Warsaw Expo zbliża się wielkimi krokami! W dniach 7-9 marca 2023 będzie można zaznajomić się z wyjątkowo bogatą ofertą dedykowaną branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Dlaczego to wydarzenie jest najlepsze na rynku? Bo współpracuje z najbardziej doświadczonymi partnerami. Wśród nich są Teknika oraz InfoTEC CNC.

Najlepsze eventy to te, które tworzone są z potrzeby branży i we współpracy z najlepszymi podmiotami na rynku. Wood Tech Warsaw Expo spełnia oba te założenia. Wywodzi się ono bowiem z długiej tradycji Warsaw Industry Week, a jego głównymi partnerami są wiodące firmy w branży.

Wśród nich jest InfoTEC CNC, czyli przedsiębiorstwo z historią i tradycją. Już w latach 90. firma ta postawiła na innowację i automatyzację przemysłu, tworząc najnowocześniejsze maszyny dedykowane między innymi obróbce drewna i branży meblarskiej. Dzięki temu, że produkty InfoTEC CNC charakteryzowały się wysoką jakością, szybko podbiły światowe rynki. Dziś firma współpracuje z dystrybutorami w USA, Kanadzie, Egipcie, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Innowacje i jakość – to przede wszystkim łączy Wood Techn Warsaw Expo z InfoTEC CNC, czyli jednym z głównym partnerów wydarzenia.

Sięganie w stronę nowoczesności to również domena Tekniki. Już od 1998 roku przedsiębiorstwo to zostało liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowych technologii. Nie ma sobie równych w kwestii produkcji wyrobów z drewna, obróbki szkła, kamienia i tworzyw sztucznych. Wszystko po to, by polski przemysł mógł postawić kolejne kroki w rozwoju i wyróżniał się na rynkach światowych. Takie myślenie bardzo cenimy podczas Wood Tech Warsaw Expo.

Wood Tech Warsaw Expo – miejsce innowacji i jakości

W Wood Tech Warsaw Expo wiemy, co to dobry partner biznesowy. To właśnie najbardziej sprawdzone i cechujące się największą jakością firmy są dla nas priorytetem we współpracy. Całą ich listę znajdziesz na stronie woodwarsawexpo.com/katalog-wystawcow/.

Nie przegap swojej szansy, zapoznaj się z najlepszymi ofertami na rynku, spozycjonuj się wśród liderów i znajdź rozwiązania, które zrewolucjonizują twoje projekty! Dołącz do Wood Tech Warsaw Expo.

Wood Tech Warsaw Expo
7-9 marca 2023
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy