Miloo Home – odpocznij w ogrodzie

Ogród to miejsce, które pozwala nam na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Wygodne sofy i fotele, huśtawki bujane Cocoon oraz miękkie poduchy przeniosą Was do idyllicznej krainy, w której promienie słońca przeplatają się ze śpiewem ptaków. W tegorocznej ofercie ogrodowej Miloo Garden wygoda i komfort w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych materiałów zachęcają do spędzenia każdej wolnej chwili na zewnątrz.

Kolekcja SUE, to znana już wcześniej i bardzo lubiana przez klientów seria. Przyczyna leży prawdopodobnie w modułowości zestawu. Poszczególne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc sofy, kanapy o kształcie i powierzchni najbardziej nam odpowiadającej. Przy urządzaniu tarasu, czy ogrodu nie jesteśmy ograniczeni rozmiarem poszczególnych mebli, gdyż zależy on wyłącznie od naszych potrzeb. SUE występują w dwóch gamach kolorystycznych: stonowanym niebieskim, uzupełnionym szarymi elementami z metalu i jasno szarym, do którego dodano białe akcenty.

CLOUD to również kolekcja modułowa, ale wykonana z eco-rattanu i specjalnej tkaniny sunproof. Meble mają proste geometryczne kształty, stąd są bardzo ustawne i ergonomiczne. Znakomicie spełnią swoją rolę zapewniając wygodny odpoczynek nawet na mniejszych tarasach.
COCOON to przebój Miloo Home od kilku sezonów. Wyjątkowo eleganckie i komfortowe huśtawki pozwalają na całkowity relaks i zatopienie się we własnych marzeniach. W tym roku projektancie Miloo proponują model Art Deco, którego prosta forma będzie pasowała do innych elementów, które mamy w ogrodzie, czy na tarasie.

Kolekcja CINDY to przede wszystkim komfort i wygoda. Te meble doskonale nadają się na duże tarasy. Zestaw wykonany jest z eco-rattanu i wyjątkowo wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych, materiałów. Kolekcja składa się z narożnej kanapy, foteli i stolika, który może być również wygodnym podnóżkiem.

Ogromne poduchy kuszą miękkością i wygodą. Narożna kanapa i duże fotele będą świetną propozycją na duże tarasy.
FLORENCE to piękno, lekkość i elegancja. Wykonany z najwyższej jakości materiałów – jasnego eco-rattanu i odpornej tkaniny- pozwoli na komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Pomimo sporych rozmiarów, meble urzekają lekkością formy, dzięki czemu kolekcja zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

RIO to także propozycja dla oczekujących najwyższej jakości. Kanapy i fotele zostały wykonane z drewna tekowego, dzięki czemu wyglądają stylowo i elegancko. Jeśli uzupełnimy zestaw dodatkami w stylu boho uzyskamy efekt dodatkowej lekkości, koloru i polotu.
TARIDA to także propozycja dla miłośników stylu Boho. Modułowa kolekcja została zaprojektowana w stylu śródziemnomorskim. Meble wykonane są z drewna tekowego połączonego z misternie plecionym sznurkiem. Całość urzeka finezją, a ogród nabiera klimatu znad południowych mórz.

WEST to prostota i klasyka w jednym. Kolekcja zawdzięcza swą popularność klasycznemu wzornictwu i naturalnej kolorystyce, co sprawia, że pasuje do ogrodu w każdym stylu. Jasny eco-rattan doskonale komponuje się z pogodnym obiciem poduch, a mnogość elementów, wchodzących w skład kolekcji, umożliwia zaaranżowanie każdej powierzchni.

BART to klasyka, a zarazem kwintesencja nowoczesnej elegancji. Niskie stoliki i kanapy z miękkimi poduchami uprzyjemnią każdy moment spędzony w ogrodzie i sprawią, że będzie on naprawdę wyjątkowo komfortowy.

Lato mija tak szybko, warto cieszyć się jego każdą chwilą. Meble Miloo zapewnią wygodę, elegancję, wyszukany styl, a odpowiednio dobrane akcesoria uczynią nasze miejsce relaksu wyjątkowym i oryginalnym.

Więcej inspiracji dotyczących kolekcji ogrodowych, można znaleźć w jednym z 15 salonów marki oraz 
na www.miloohome.pl