MEBLE POLSKA 2022: bezpłatne bilety tylko w przedsprzedaży online

W dniach 16-19 maja 2022 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Trwa obecnie rejestracja kupców meblowych z Polski i zagranicy, chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Do udziału w targach zgłosili się już zwiedzający z 60 krajów.

Bezpłatny bilet tylko online do 15 maja

Dlaczego warto zarejestrować się online jeszcze przed targami? Wcześniejsza rejestracja przez Internet pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić pieniądze. Przedstawiciele branży meblarskiej zarejestrowani online do 15 maja włącznie mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Po tym terminie koszt biletu dla profesjonalistów, zarówno kupowanych online, jak i w kasie przy wejściu na targi wynosić będzie 50 złotych. – W ten sposób chcemy skłonić zwiedzających do wcześniejszego planowania pobytu i rozmów na targach, co pozwala organizatorom i wystawcom lepiej przygotować się do tego wydarzenia –  wyjaśnia dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. Bilet dla profesjonalistów upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania.

Rejestracja online na Targi MEBLE POLSKA 2022 >>>

Największa ekspozycja polskich mebli

Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Tegoroczna ekspozycja zlokalizowana w pawilonach 3, 4, 5 i 6 zapowiada się bardzo ciekawie. Swoją ofertę zaprezentuje wielu czołowych polskich producentów mebli. Obok przystępnych cenowo mebli z płyty meblowej, na targach pojawią się również produkty z litego drewna oraz inne meble z wyższej półki cenowej. Licznie reprezentowani będą również producenci mebli tapicerowanych i materacy, w produkcji których Polska jest światowym liderem.

Jak co roku Targom MEBLE POLSKA w pawilonie 5A towarzyszą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Na zwiedzających czekać będzie także Strefa Trendów Bloggers Zone. To inicjatywa wyjątkowego duetu: Uli Michalak, inicjatorki i pomysłodawczyni projektu, stylistki wnętrz i artystki, twórczyni wyjątkowej ceramiki oraz Katarzyny Szostakowskiej, projektantki wnętrz, autorki bloga polishdesign. Przy współpracy z wystawcami – wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów – zaaranżują one specjalną przestrzeń pełną wnętrzarskich inspiracji.

Listę wystawców można znaleźć tutaj >>.

Program wydarzeń

Targom MEBLE POLSKA towarzyszyć będzie cykl seminariów współorganizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Dla uczestników targów MEBLE POLSKA udział w nich jest bezpłatny.

Prelekcje będą podzielone na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich, pod hasłem przewodnim „Jak Twój sklep meblowy zyska więcej zadowolonych klientów”, zaplanowany jest na wtorek, 17 maja. W programie pojawią się praktyczne wykłady dla sklepów meblowych: „Jak mówić, by więcej sprzedać? Siła słowa w salonie meblowym”, „W jaki sposób sprawisz, by więcej klientów odwiedziło właśnie Twój sklep?”, „Kierownik sklepu – skutecznym menedżerem i liderem zespołu”, „Jak sprzedasz klientowi tam, gdzie on jest?”.

Z kolei środa, 18 maja, poświęcona będzie tematom rynkowym i finansowym. W tym dniu Paweł Antonik z Banku Pekao S.A. zaprezentuje temat „Perspektywy makroekonomiczne dla polskiej branży meblarskiej – Polska, Europa, Świat”. Tomasz Bilski, również z Banku Pekao S.A,  przybliży produkty skarbowe, które mogą być interesujące dla polskiej branży meblarskiej. Izba zaplanowała również seminarium pt. „Wsparcie akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji”. Z kolei przedstawiciel Alior Banku omówi aspekty finansowania potrzeb i perspektywy branży meblarskiej. OIGPM przygotowała również prelekcję na temat wsparcia akredytowanych podmiotów w ocenie zgodności mebli i materiałów do ich produkcji. Natomiast Paszport do Eksportu w ramach programu PARP Internacjonalizacja MŚP Polska Wschodnia omówi potencjał rynku japońskiego i Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla branży meblarskiej.

Szczegółowy program wydarzeń >>>

————————————————————————–

Targi MEBLE POLSKA  są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli i znajdują się w elitarnym gronie najważniejszych targów branży meblarskiej na świecie. W ostatniej edycji tego wydarzenia, która odbyła się w lutym 2020 roku tuż przed wybuchem pandemii, wzięło udział ponad 22 tys. osób z 69 krajów. 38 proc. odwiedzających stanowili kupcy mebli z zagranicy. Obok licznej grupy handlowców reprezentujących polską sieć handlową, poznańskie targi odwiedzają przedstawiciele większości dużych europejskich grup zakupowych i sieciowych sklepów meblowych, a także wielu hurtowników mebli i handlowców internetowych z innych kontynentów.

Więcej informacji >>> www.meblepolska.pl