Meble dla niemowląt w ofercie Black Red White

Poznaj nowość w portfolio marki Black Red White. Już teraz w salonach i sklepie on-line można zobaczyć i kupić meble stworzone z myślą o najmłodszych. Luca Baby i Dreviso Baby to kolekcje dedykowane niemowlętom i dzieciom w wieku 0-3.

 

Dreviso Baby

Kolekcja pomoże stworzyć przytulny kącik dla maluszka, a przy okazji doskonale sprawdzi się w sypialni rodziców. Dreviso Baby to system tak uniwersalny, że dzielnie przetrwa próby zmieniających się trendów. Kolor śnieżnej bieli pięknie współgra z ponadczasową barwą drewna, która pojawia się na blatach mebli, a także w formie dekoracyjnych akcentów. Neutralna kolorystyka zapewni odpowiednie warunki do odkrywania świata i słodkiego snu.
  
  
Wśród elementów kolekcji znajdziemy m.in. łóżeczko z atestem bezpieczeństwa. Dzięki trzystopniowej regulacji wysokości materaca oraz dwóm wyciąganym frontowym szczebelkom łóżeczko Dreviso Baby może rosnąć razem z dzieckiem, dbając o jego komfortowy rozwój i sen w pierwszych latach życia. W strefie maluszka idealnie sprawdzi się również przewijak, wyposażony w trzy pojemne szuflady oraz otwarte półeczki, zapewniające wygodny dostęp do zasypek, kremów czy pieluszek. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych blat przewijaka został zabezpieczony bocznymi listwami. Dziecięce drobiazgi i ubranka można wygodnie przechować w pojemnej komodzie z szufladami, a zabawki i książki wyeksponować na wiszącej półeczce.

Luca Baby

Kolekcja Luca Baby to meble, dzięki którym można urządzić bajkowy pokój dla swojej pociechy. Jasne bielone meble, połączone z chłodnym odcieniem dębu, są odzwierciedleniem stylu skandynawskiego, który dzielnie będzie towarzyszyć dziecku w pierwszych latach życia, a także później, gdy zacznie już szukać własnych upodobań.
Wyposażone w atest bezpieczeństwa łóżeczko Luca Juzi odpowiada na wszystkie potrzeby rodziców i dziecka. Dwa szczebelki można z łatwością usunąć, gdy dziecko jest już na tyle samodzielne, by bezpiecznie z niego wychodzić. Podstawę materaca można zamontować na trzech różnych wysokościach, by zapewnić mu bezpieczny sen, a sobie wygodny dostęp, gdy nocą zamiast spać będzie chciało odkrywać świat. Niezbędnikiem w pokoju maleństwa jest przewijak Luca Baby, którego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o tym, by wszystkie niezbędne rzeczy zawsze były pod ręką. Znajdziemy w nim pojemną szafkę, podręczne szuflady, a także otwarte boczne półeczki.  Wśród elementów kolekcji znajdziemy także szafę, pojemną komodę z szufladami oraz wiszącą półkę.

Kolekcje mebli dla niemowląt można uzupełniać o dodatkowe elementy systemów Dreviso oraz Luca Juzi.

Neutralna baza

Dreviso Baby i Luca Baby to kolekcje, które dzięki prostemu, ponadczasowemu wzornictwu można z łatwością wzbogacić o kolorowe dekoracje i tekstylia, które dodadzą wnętrzu wyrazu i oryginalnego charakteru.
Najnowsze kolekcje mebli dla niemowląt oraz szeroką gamę dodatków można znaleźć w salonach Black Red White oraz na www.brw.pl. Kolekcje można łączyć z systemami Luca Juzi oraz Dreviso.