Meblarski świat spotkał się w Iławie na jubileuszu 65 lecia firmy Szynaka Meble i targach meblowych

Iława na kilka dni stała się stolicą polskiego meblarstwa. Wszystko za sprawą Targów  Meblowych, które w dniach 20-30 września zorganizowała firma Szynaka Meble. W tym roku event ten miał wyjątkową oprawę ze względu na obchodzony przez firmę Szynaka Meble jubileusz 65-lecia. Oficjalnego otwarcia uroczystości jubileuszowej i Targów Meblowych dokonali Prezesi Alina i Jan Szynaka. Były gratulacje, życzenia, prezenty i odznaczenia Państwowe dla pracowników i przyjaciół firmy. Partnerzy biznesowi Szynaka Meble uhonorowani zostali Medalem Uznania, w podziękowaniu za wiele lat wyjątkowej i owocnej współpracy. Prestiż imprezy podkreśliła obecność zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz państwowych, wojewódzkich i samorządowych.

Piękny jubileusz 65 – lecia naszej firmy to wyjątkowa okazja nie tylko do wspomnień ale przede wszystkim podziękowań wszystkim naszym partnerom, klientom oraz pracownikom za lata współpracy, bo przysłowiowym kluczem do sukcesu są właśnie ludzie. Profesjonalizm, uczciwość oraz lojalność to fundament naszego wspólnego działania. Dziękuję Państwu za zaangażowanie – za to, że każdego dnia wspólnie z nami tworzycie piękną historię Grupy Meblowej Szynaka i kształtujecie przyszłość polskiego meblarstwa w kraju i na świecie. Dzięki takim partnerom i współpracownikom jak Wy mogliśmy stać się czołową firmą na globalnym rynku meblowym. Wierzymy, że przed nami kolejne lata owocnej współpracy, które będą źródłem satysfakcji i dalszych wspólnych sukcesów – powiedział zwracając się do zebranych gości Prezes Jan Szynaka.

Tegoroczna edycja Targów Meblowych cieszyła się dużym zainteresowaniem gości związanych z branżą meblową. Prezesi Alina i Jan Szynaka ogromną wagę przywiązują do zacieśniania biznesowych relacji z kontrahentami i współpracownikami, o czym świadczą obecni na targach klienci niemal z całego świata. Targi Meblowe Szynaka Meble to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez branży meblarskiej o zasięgu globalnym. Są kolejnym, cennym doświadczeniem, które z pewnością będzie inspiracją do kontynuowania międzynarodowej wizji rozwoju Grupy Meblowej Szynaka. W myśl firmowej dewizy „zawsze blisko ludzi” od 65 lat ważne są dla właścicieli Aliny i Jana Szynaka spotkania i przyjacielskie relacje z drugim człowiekiem.

Podczas uroczystości jubileuszowej Kanclerz Olsztyńskiej Loży BCC Jan Zdziarstek w imieniu Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club wręczył na ręce Prezesów Aliny i Jana Szynaka dwa prestiżowe wyróżnienia – Ambasador Polskiego Meblarstwa 2022 oraz Ósmy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. 

Przyznane wyróżnienia, to dla nas kolejny dowód na to, że jako Grupa Meblowa Szynaka rozwijając się i wciąż inwestując podążamy we właściwą stronę. Jest dla nas jasne, że bez dalszego rozwoju nie mielibyśmy szans na utrzymanie pozycji jednego z europejskich i światowych liderów w produkcji mebli. W ten sposób budujemy nie tylko silną pozycję naszej firmy, jako europejskiego championa, ale także całego przemysłu meblarskiego i polskiej gospodarki. Traktujemy te nagrody jako dowód uznania nie tylko dla naszych działań, ale przede wszystkim dla całego zespołu prawie 3000 pracowników. Dziś spoczywa na nas jako producencie i największym pracodawcy w województwie wielka odpowiedzialność za naszych klientów, partnerów biznesowych, pracowników i ich rodziny. Przyznane nagrody są dla nas inspiracją do dalszego wspólnego działania i rozwoju – powiedziała V-ce Prezes Alina Szynaka odbierając wspólnie z mężem wyróżnienia.

Targi Meblowe Szynaka to doskonała okazja do zaprezentowania na własnym centrum wystawienniczym, o powierzchni ponad 1500 m2 szerokiej oferty produktowej Grupy Meblowej Szynaka, będącej odzwierciedleniem elastyczności, siły i ogromnych możliwości produkcyjnych. Mając do dyspozycji osiem nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz własne centrum logistyczne, firma Szynaka Meble ma nieograniczone możliwości i jest dobrze przygotowana na wyzwania, które stawia przed nią zmieniający się na naszych oczach globalny rynek meblowy. Dziś firma jest gotowa by wspólnie z partnerami biznesowymi dalej się rozwijać i w obliczu zachodzących zmian produkować meble, które skutecznie będą odpowiadały na potrzeby współczesnych klientów.

Prezesi Alina i Jan Szynaka zdają sobie sprawę, że wcześniejsze zobowiązania biznesowe, nagłe zdarzenia losowe i pokrywający się termin targów Szynaka Meble z innymi imprezami branżowymi nie pozwolił wielu klientom, pomimo wcześniej wyrażonych chęci uczestniczyć w organizowanym przez firmę evencie. Specjalnie dla klientów zainteresowanych kontynuowaniem bądź podjęciem współpracy  z firmą Szynaka Meble termin targów zostaje wydłużony do końca bieżącego roku. Już dziś zachęcają do umawiania indywidualnych spotkań z przedstawicielami firmy mailowo: sprzedaz@szynaka.pl lub telefonicznie 697034276.