Marka Laveo szykuje nowości na targi Warsaw Home

W dniach 3-6 października odbędzie się jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń dedykowanych designowi i wyposażeniu wnętrz – targi Warsaw Home. Tylko w zeszłym roku prezentowane ekspozycje odwiedziło ponad 67 tys. osób aż z 65 krajów, z czego 1/3 to profesjonaliści, m.in. architekci i dystrybutorzy. W tym roku impreza cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem. Wśród wystawców nie mogło więc zabraknąć marki Laveo, polskiego producenta zlewozmywaków i armatury sanitarnej, która po raz kolejny została partnerem wydarzenia. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, goście mogą liczyć na mnóstwo nowości.

Tegoroczna edycja Warsaw Home jest już czwartą. Wydarzenie rozwija się bardzo dynamicznie – w ciągu ostatnich 3 lat, powierzchnia wystawiennicza powiększyła się aż sześciokrotnie. W tym roku wystawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje wzornictwo w ramach pięciu stref: Selected Design, Selected Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish i Deco.

To, co stanowi wyróżnik targów, to poza możliwością dotarcia do potencjalnych klientów, mocne skoncentrowanie na networkingu. W zeszłym roku ponad 1/3 odwiedzających targi stanowili profesjonaliści, z czego wielu z nich pochodziło spoza Polski. Architekci, dystrybutorzy i menadżerowie mają możliwość nie tylko podziwiania świetnego designu, ale też uczestnictwa w panelach dyskusyjnych i nawiązywania relacji biznesowych. Aby to ułatwić, organizatorzy zdecydowaliśmy się otworzyć targi w tzw. dni robocze tylko dla klientów biznesowych, a weekend dedykować klientom indywidualnym.

– Warsaw Home to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników sztuki użytkowej, projektantów oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką designu i szeroko rozumianego wystroju wnętrz. Tego typu eventy pozwalają nam na zapoznanie się z opiniami o marce, zarówno wśród klientów, jak i partnerów biznesowych podczas bezpośrednich spotkań twarzą w twarz. Są to niezwykle cenne informacje, które pozwalają nam na nieustanne rozwijanie naszej oferty. Podczas targów zaprezentujemy m.in. zlewozmywak KOMODO – nowość na 2020 rok. Pokażemy też nowe kolekcje armatury kuchennej i łazienkowej. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać bezpośrednio na naszym stoisku, które z pewnością zachwyci odwiedzających swoją ciekawą formą – komentuje Anna Kowalska, Kierownik Marketingu marki Laveo.

Marka Laveo od lat śledzi trendy i wsłuchuje się w potrzeby rynku. W odpowiedzi na nie tworzy innowacyjne, funkcjonalne i designerskie produkty, które były wielokrotnie nagradzane i docenione przez branżę, jak chociażby produkty z serii: PRETTO (Złote Ville 2019, Łazienka Wybór Roku 2019), EVORA (Złote Ville 2019) czy ALEA (Diament Meblarstwa 2019).

Podczas targów Warsaw Home łódzka marka poza nowymi seriami baterii łazienkowych i kuchennych, zaprezentuje także nowatorski zlewozmywak KOMODO, zaprojektowany przez Marię Kubiak, Product Managera marki Laveo. Jest to nietypowe rozwiązanie wzornicze, które wyróżnia firmę na tle pozostałych producentów oraz jest niezwykle funkcjonalne dla samego użytkownika. Goście targów będą mieli okazję obejrzeć ten i inne produkty na stoisku firmy, które mieści się w strefie Interior Finish w hali B (stoisko B2.39).

Bilety zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych można kupić na: https://warsawhome.eu/bilet/

Dodatkowe informacje:

Laveo to polski producent armatury sanitarnej, która łączy w sobie modny design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe i stalowe oraz okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne. Produkty tej marki doceniane są zarówno przez fachowców i architektów, a przede wszystkim przez klientów. Marka Laveo regularnie wygrywa konkursy branżowe poświęcone designowi oraz architekturze wnętrz. Tylko w tym roku otrzymała następujące nagrody:

• Złote Ville 2019 w kategorii Armatura Łazienkowa – dwie nagrodzone kolekcje – PRETTO i EVORA
• Łazienka Wybór Roku 2019 w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe – nagrodzona kolekcja PRETTO
• Diament Meblarstwa 2019 w kategorii Strefa Łazienki – Wyposażenie Łazienki – nagrodzona kolekcja ALEA.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl