Łazienkowe trendy od Cersanit po raz pierwszy na Targach ISH

Targi ISH to największe międzynarodowe wydarzenie w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. W tym roku po raz pierwszy udział w imprezie wzięła marka Cersanit – lider na polskim rynku wyposażenia łazienek. W trakcie eventu firma zaprezentowała dwie premierowe kolekcje – serię mebli i ceramiki łazienkowej INVƎRTO oraz nowoczesnych stelaży podtynkowych AQUA i przycisków spłukujących ACCENTO.

Odbywające się co dwa lata targi we Frankfurcie wciąż zyskują na atrakcyjności, nic dziwnego, że tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością. Podczas pięciodniowego eventu ponad 2 500 wystawców zaprezentowało najnowsze trendy w projektowaniu nowoczesnych łazienek, zrównoważonych technologii ogrzewania i klimatyzacji oraz inteligentnych rozwiązań. Odwiedzający stoiska mieli szansę zobaczyć premierowe produkty światowych liderów branży, poznać najświeższe trendy i sprawdzić, jak będzie wyglądać łazienka przyszłości.

Światowe trendy w wydaniu marki Cersanit
Bazująca na światowych trendach wzorniczych i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, kolekcja mebli i ceramiki łazienkowej INVƎRTO zachwyciła entuzjastów pięknych wnętrz. Odwiedzający pawilon marki nie kryli zainteresowania niestandardowym wykorzystaniem materiałów oraz niespotykaną, przyciągającą wzrok matową ceramiką o minimalistycznej formie. Poszukujący funkcjonalności w łazienkowych aranżacjach docenili natomiast nową serię stelaży podtynkowych AQUA i przycisków spłukujących ACCENTO, ułatwiającą aranżację wnętrza o nowoczesnych charakterze. Podczas targów Cersanit przypomniał o znanych już polskim odbiorcom kolekcjach CREA oraz MODUO.

Najnowsze trendy w każdej łazience
Nowoczesne łazienki to wyjątkowe wnętrza projektowane z dbałością o każdy szczegół. W końcu to właśnie w nich spędzamy dużą część naszego dnia, dbając o codzienną higienę czy poszukując chwili relaksu. Powinny zatem łączyć w sobie zarówno funkcjonalność, jak i dobry styl, stanowiąc odpowiedź nie tylko na potrzeby ciała, ale pomagając również odprężyć się naszym zmysłom. Doskonałe połączenie aktualnych trendów wnętrzarskich z innowacyjnymi rozwiązaniami stały się inspiracją do stworzenia najnowszych kolekcji marki Cersanit.
Awangardowa seria mebli i ceramiki łazienkowej INVƎRTO to synonim najwyższej klasy wzornictwa i wyrafinowanej elegancji, idealnie wpisujący się w koncept wnętrzarski XXI wieku. Minimalistyczne formy, nieoczywiste materiały, takie jak frezowane płytki gresowe na frontach mebli, stonowana i modna kolorystyka oraz najwyższa jakość wykonania – to wszystko zachwyciło odwiedzających i na nowo rozbudziło w nich marzenia o idealnej łazience. Wyjątkowo ciepło przyjęta została niecodzienna matowa ceramika, będąca doskonałą alternatywą dla tradycyjnej, błyszczącej wersji i pozwalająca na stworzenie odważnego i oryginalnego wnętrza. Zainteresowanych nowymi technologiami sanitarnymi mile zaskoczył natomiast nowatorski, wyjątkowo cichy i higieniczny systemem spłukiwania wirowego STREAM ON.
Ciekawość nie tylko instalatorów, ale także projektantów wnętrz wzbudziła nowoczesna seria stelaży podtynkowych AQUA i przycisków spłukujących ACCENTO. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów urządzenia można bowiem z łatwością dopasować do każdej łazienki. Modele o mniejszych gabarytach – wąskie, płytkie lub niskie – zainteresowały zwłaszcza osoby zajmujące się aranżacją niewielkich wnętrz, często problematycznych i wymagających specjalistycznego wyposażenia. Zaprezentowane zostały zarówno stelaże z technologia mechanicznego spłukiwania jak również pneumatyczną, co jest nowym rozwiązaniem w ofercie Cersanit. Nowością, przykuwającą uwagę odwiedzających pawilon, okazał się także innowacyjny system montażu, który sprawia, że do przeprowadzenia procesu instalacji wystarczy jest tylko jedna osoba.
Uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać także eleganckie, acz minimalistyczne kolekcje marki – MODUO i CREA. Ich funkcjonalne rozwiązania oraz nowoczesny design i minimalistyczne formy w połączeniu z ilością dostępnych elementów, uniwersalną kolorystyką okazują się nieocenione w aranżacji modnych, ale również ponadczasowych wnętrz.
Podczas targów ISH swoją wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi stoisko marki dzielili się doradcy Cersanit. Udzielali informacji na temat produktów oraz proponowanych rozwiązań, inspirując i podpowiadając, jak urządzić piękną i funkcjonalną łazienkę na miarę XXI wieku.

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu 
i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.
www.cersanit.com.pl