Łazienka – Wybór Roku 2019 dla kolekcji Barro

Ceramika Paradyż po raz kolejny zdobyła nagrodę główną w branżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2019”. Jury doceniło jakość i wzornictwo kolekcji Barro inspirowanej elegancją czarnej, metamorficznej skały. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 2 kwietnia w Warszawie podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

Barro to kolekcja w wielkim formacie nawiązująca do naturalnego piękna czarnego kamienia. Płytki ścienne i podłogowe w odcieniu Nero wprowadzają do aranżacji łazienki, salonu czy kuchni luksusowy styl, łączący dbałość o jakość materiału z niepowtarzalnych klimatem. Cztery powiększone formaty płyt gresowych – 89.8 x 179.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm, 59.8 x 59.8 cm – pozwalają na uzyskanie wrażenia jednolitej powierzchni i zastosowanie kompozycji przypominającej monolityczny blok marmuru.

Konkurs „Łazienka – Wybór Roku” organizowany jest przez magazyn branżowy „Łazienka”. Celem konkursu jest wyróżnienie oraz promocja produktów wyposażenia łazienki obecnych na polskim rynku, promowanie odpowiedzialności firm za swój wyrób oraz promowanie estetycznych i funkcjonalnych łazienek.

– Jako lider na polskim rynku jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami wnętrzarskimi. Mamy jednak świadomość, że niektórzy klienci szukają produktów, które po pięciu, dziesięciu czy piętnastu latach będą nadal zachwycać swoim ponadczasowym wzornictwem. Kolekcję Barro marki Paradyż My Way stworzyliśmy właśnie dla nich, a przyznanie przez ekspertów nagrody głównej w konkursie utwierdza nas w przekonaniu, że inspiracja naturalnymi materiałami zawsze pozostaje w modzie – mówi Beata Dela, lider produktu Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż w 2019 roku świętuje jubileusz 30-lecia istnienia na rynku. Firma jest nie tylko wielokrotnym laureatem konkursu „Łazienka – Wybór Roku”, ale również prestiżowych nagród za wzornictwo przemysłowe, jak Red Dot Award, iF Design Award oraz Dobry Wzór.

 

Rok 2019 | Jubileusz 30-lecia Ceramiki Paradyż

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju. Od 30 lat napędza polskie wzornictwo tworząc i dostarczając Klientom na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Dobry Wzór 2018 dla kolekcji Esagon, iF Design 2017 za kolekcję Elanda/Elando oraz Red Dot Design Award 2016 dla kolekcji Trakt, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP 2018 oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2016. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej. Firma zatrudnia ponad 1600 pracowników, a jej zapleczem jest pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne. Ceramika Paradyż to dziś także wizytówka polskiego przemysłu na świecie.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com