Konfigurator szaf i drzwi przesuwnych od GTV

Konfigurator GTV to program do samodzielnego projektowania, który umożliwia szybkie i dokładne obliczenie wszelkich niezbędnych materiałów, które są potrzebne do wykonania nowej szafy.

To łatwe i intuicyjne narzędzie, które usprawni i przyspieszy pracę każdego stolarza. Z konfiguratora mogą również korzystać hurtownie meblowe, firmy oraz fabryki zajmujące się produkcją szaf.

Jak działa program?

Przede wszystkim należy się zarejestrować i aktywować konto. Konfigurator jest dostępny pod adresem https://konfigurator.gtv.com.pl/

Następnie należy wybrać system przesuwny, który chcemy zaprojektować. Uzupełnić wymiary wedle naszych wymagań, dobrać ilość drzwi w szafie, ich układ oraz wyposażenie. Kolejne zakładki posłużą do szczegółowej konfiguracji wybranego systemu.


Program został zasilony wszystkimi produktami z oferty systemów przesuwnych GTV. Obsługa konfiguratora jest bardzo intuicyjna. Tutorial stworzony przez Darka Stolarza pokaże Wam, jakie proste są poszczególne etapy projektowania mebla.  

DODAJEMY FILM

Konfigurator Szaf GTV pozwala na otrzymanie dokładnego podsumowania oraz daje możliwość wydrukowania pliku PDF z informacjami technicznymi o szafie. Ostateczny raport ułatwia dokonanie zakupów potrzebnych materiałów.