Komfort i ergonomia – system szuflad Axis Pro

Na nowoczesną kuchnię składają się dwa najważniejsze elementy: ergonomia i estetyka. Przestrzeń kuchenna musi być zorganizowana tak, aby ułatwiać swobodne poruszanie się w niej każdemu domownikowi i wygodne  sięganie po różne akcesoria. By w pełni wykorzystać potencjał kuchni, warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, takie jak montaż szuflad Axis Pro w zabudowie kuchennej.

Uniwersalny system szuflad AXIS PRO to rozwiązanie dopasowane do każdego typu kuchni, bez względu na metraż. Z powodzeniem można zastosować je także w meblach łazienkowych, salonowych, a także w garderobach. Marka GTV zapewnia szeroki wachlarz możliwości projektowania, oferując pięć wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych: 69 mm, 86 mm, 120 mm, 168 mm i 200 mm.

Modny design

Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie AXIS PRO prosty i nowoczesny wygląd, a wykończenie systemu w bieli i antracycie umożliwia stworzenie wielu niecodziennych aranżacji. Wąski bok zapewnia również więcej miejsca w szufladzie i dodaje jej lekkości.

Komfort pracy i użytkowania

Zastosowanie nowego mechanizmu zwiększa kulturę pracy szuflady oraz gwarantuje najwyższą jakość ruchu – nawet przy obciążeniu szuflady do 40 kg. O komfort użytkowania o każdej porze dnia zadba system cichego domyku, dzięki któremu szuflada zamknie się bezgłośnie i płynne. AXIS PRO to również prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach – pionowej i poziomej, która podnosi komfort pracy z systemem. Pewność i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia także dożywotnia gwarancja.

Pełny wysuw

Pełny wysuw umożliwia dostęp do całej zawartości szuflady, zwłaszcza kiedy chcemy mieć wszystko pod ręką. Sprzyja również utrzymaniu porządku w jej wnętrzu. Z systemem AXIS PRO sięganie do najgłębszej części szuflady przestanie być uciążliwe.

System Axis Pro do budowy cargo

Szuflady cargo to popularny sposób na stworzenie mini-spiżarni w naszej kuchni. Dzięki systemowi Axis Pro zbudujemy tego typu szuflady także w wąskich miejscach.  Cienki bok szuflady doskonale wpasuje się w małe przestrzenie, bez straty miejsca wewnątrz szuflady. Odporność na duże obciążenia – do 40 kg sprawi że AXIS PRO będzie doskonałym pomysłem na przechowywania butelek z oliwą, puszek i słoików.

Dwa warianty kolorystyczne systemu – biel i antracyt – dopasują się do wnętrz kuchennych urządzonych w najmodniejszych kolorach, czyli w szarości, czerni i bieli, z odrobiną drewnianych akcentów.

Więcej na: https://www.gtv.com.pl/pl/