Kolorowe meble z drewna i metalu nietuzinkowo ozdobią dom

Meble to nieodzowny element wystroju każdego domu. Niezależnie od ich stylu, a także od materiału, z którego zostały wykonane – drewna czy metalu, z czasem mogą się opatrzyć. Zamiast decydować się na zakup nowych, warto pomyśleć o ich przemalowaniu. Nadając meblom nowy kolor można stworzyć swój unikatowy model skrojony pod własne wnętrzarskie potrzeby.

Wisząca drewniana półka oraz zgrabny regał w formie drabiny stanowią charakterny zestaw meblowy, który ze smakiem łączy prostotę i funkcjonalność. Przemalowane dodatkowo na biały kolor emalią Dekoral Do Dzieła! wyraźnie odznaczają się od czarnej ściany i nadają ciemnemu wnętrzu tak potrzebną lekkość. Szklane dekoracje i plecionki w towarzystwie zieleni roślin dodatkowo podkreślają zwiewny wystrój.

Minimalistyczna etażerka pokryta emalią Dekoral Do Dzieła! za sprawą otwartych półek zapewnia efektowną przestrzeń dla wyeksponowania dekoracyjnych bibelotów. Jej geometryczna bryła gustownie komponuje się z prostokątną ramą obrazu, by stworzyć spójną pod względem koloru oraz formy całość, która szczególnie wdzięcznie prezentuje się na tle oliwkowej ściany.

Ponadczasowe rozwiązanie do przechowywania w postaci klasycznej, drewnianej komody także może urzekać swoją formą. Pomalowana na odcień spokojnego beżu Czysta Kartka od Dekoral swobodnie koresponduje z pastelowym błękitem ścian, wypełniając wnętrze harmonią i stonowaną elegancją. Nocna lampka i wazon z kwiatami będę przysłowiową „kropką nad i” tej dyskretnej aranżacji.

Więcej aranżacji prezentujących kolorowe meble z drewna i metalu można znaleźć na stronie: https://www.dekoral.pl/inspiracje/inspiracje-kolorystyczne.

***

Dekoral to polska marka farb, która przez ponad 20 lat obecności na rodzimym rynku zyskała uznanie  klientów  indywidualnych, wykonawców i architektów, a w rezultacie stała się jedną z najpopularniejszych marek farb w Polsce. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów rodziny Dekoral obejmuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu. Są one dostępne w paletach ponad 300 gotowych kolorów, tworzonych z uwzględnieniem najnowszych trendów.

Od 2010 r. marka Dekoral jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera w produkcji farb i lakierów. Jest stale rozwijana na bazie międzynarodowej wymiany doświadczeń, by produkty sygnowane Dekoral stawały się coraz piękniejsze, trwalsze i wygodne w użyciu.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.dekoral.pl.