Kolejne salony VOX z ofertą drzwi i podłóg otwarte!

Marka VOX konsekwentnie rozwija ogólnopolską sieć salonów z produktami do wyposażenia wnętrz i wykończenia domu. W styczniu zostały otwarte dwa punkty zlokalizowane w Koniniei Wołominie, oferujące bogaty wybór drzwi i podłóg.


Salon w Wołominie, usytuowany przy al. Niepodległości 20 jest pierwszym w tym mieście punktem oferującym drzwi i podłogi marki VOX. Dwustumetrowa przestrzeń obejmuje dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się ekspozycja paneli podłogowych, podłóg winylowych, drzwi zewnętrznych, okien renomowanych polskich producentów oraz strefa obsługi klienta. Natomiast na pierwszym piętrze prezentowany jest bogaty wybór drzwi wewnętrznych oraz wysokiej jakości podłogi drewniane m.in. popularna linia marki VOX – Skandinavien. Na górnej kondygnacji zaaranżowana została również specjalna strefa do pracy z klientem, gdzie każdy może uzyskać fachową pomoc doradców.

Salon z ofertą drzwi i podłóg w Koninie zlokalizowany przy ul. Spółdzielców 6 został poddany gruntownemu remontowi. Oficjalne otwarcie po przebudowie odbyło się 18 stycznia br. Na powierzchni ponad 1000 m² na klientów czeka bogata ekspozycja– ponad 100 modeli drzwi, wzorniki podłóg drewnianych, winylowych i paneli oraz ekspozycja łazienek Argo, z którą salon współdzieli przestrzeń handlową. W ofercie salonu dostępne są również ścienne materiały dekoracyjne marki VOX, w tym dedykowany do wnętrz system Kerradeco (alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, takich jak płyta MDF, drewno, płytki ceramiczne, tynki dekoracyjne czy tapeta) oraz przeznaczony na elewację Kerrafront. Ponadto, klienci będący na etapie budowy domu mogą zaopatrzyć się w sidingi elewacyjne Vifront oraz podbitkę dachową Infratop.

Z myślą o wygodzie klientów, zaprojektowana została przestrzeń, wyposażona w pufy, kanapy i stoliki, w której w komfortowych warunkach mogą zastanowić się nad swoimi wnętrzarskimi wyborami. W Koninie, podobnie jak w innych salonach VOX, zadbano też o specjalne miejsce w którym klienci mogą porozmawiać z doradcą lub architektem na temat urządzenia swojego mieszkania lub domu.

Salony w Koninie i Wołominie oferują bogaty wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, oprócz cieszących się dużą popularnością kolekcji marki VOX takich jak: Nordia, Doppio, Inovo, Uppsala czy Smart, dostępne są tam również produkty innych producentów jak KTM, Doorsy, Asilo, Entra, Porta, Dre czy Inter Door. Ponadto, goście salonu mogą liczyć na doradztwo w zakresie doboru ościeżnic i klamek dopasowanych do stylistyki skrzydła drzwiowego i aranżowanego wnętrza.

Nie mniej efektownie prezentuje się ekspozycja produktów podłogowych. W salonach dostępne są podłogi różnych producentów: Quick Step, Krono Original, Trakett, Gajewski, Dolmex. Marka VOX oferuje nie tylko naturalne podłogi drewniane z kolekcji Skandinavien, panele podłogowe Querra, które wiernie odwzorowują rysunek różnych odcieni drewna dębowego, ale też podłogi winylowe Viterra wyróżniające się walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. W nowych salonach nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru listew przypodłogowych marki VOX (m.in. Espumo, Evera, Estilo) oraz niezbędnych akcesoriów montażowych, pozwalających na kompleksowe i estetyczne wykończenie wnętrza domu. Drzwi, podłogi i listwy marki VOX dostępne są w gamie kilkudziesięciu modeli o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce.

 

W każdym salonie VOX, klient może liczyć na wsparcie profesjonalnych konsultantów, który doradzą podczas wyboru produktów. Firma dysponuje też siecią certyfikowanych ekip montażowych, co jest szczególnie istotne w przypadku kupna produktów z kategorii drzwi i podłóg. Szczegółowe informacje
o salonach, ich adresy oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie internetowej www.vox.pl.

 

 

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

 

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.