JYSK wybrał globalnego dostawcę roku – Meble Wójcik

Polski producent mebli – firma Meble Wójcik została wybrana globalnym dostawcą 2021 roku dla całej sieci JYSK. Nagrodę wręczono w Odense, w Danii przez Prezesa Zarządu i dyrektora generalnego JYSK: Jana Bogh.

Sieć JYSK współpracuje z wieloma dostawcami w różnych częściach świata. Kluczowe w tej współpracy jest, aby produkty wprowadzane do sieci spełniały określone standardy.

Wybór dostawcy roku opierał się na takich kryteriach, jak: współpraca biznesowa, elastyczność dostaw, komunikacja z partnerem, wysokie standardy produkcji i pełne dostosowanie do kryteriów produkcyjnych i asortymentowych JYSK, jakość produktów.

JYSK starannie wybiera firmy, z którymi współpracuje w zakresie produkcji i dostaw asortymentu. Bardzo ważna jest dla nas jakość produktów, jak i elementy związane ze zrównoważoną produkcją. To ogromna satysfakcja, że firma z Polski znalazła się na szczycie. Meble Wójcik trafiają nie tylko do sklepów JYSK w Polsce, ale również na inne rynki europejskie naszej sieci, jak: Dania, Szwecja, Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rumunia i wiele innych – mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska.

Meble Wójcik to polski producent mebli o doskonałej renomie na rynku z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Firma posiada 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu.

Tytuł Dostawca Roku dla JYSK to dla nas ogromne wyróżnienie. Zawsze staramy się oferować najwyższą jakość zarówno produktu jaki i obsługi klienta. Cały nasz zespół włożył dużo pracy i serca w sprostanie wymaganiom, jakie stawia dostawcom firma JYSK i cieszy nas fakt, że te starania zostały docenione. Traktujemy tą nagrodę jako mobilizację do dalszej pracy i wspólnego rozwoju – powiedział Piotr Wójcik, Prezes Zarządu Meble Wójcik.

Sieć JYSK co roku rozwija asortyment mebli o nowe produkty i kolekcje. W JYSK Polska obrót z kategorii meble wrósł w minionym roku finansowym 2020-21 o blisko 17%.

Polska jest drugim krajem eksportowym dla produktów sprzedawanych we wszystkich krajach europejskich sieci.