JYSK świętował 20 lat obecności w Polsce

Po okresie obostrzeń pandemicznych ponad 1700 pracowników w Polsce miało możliwość spotkać się i świętować 20 lat obecności na polskim rynku. Jubileusz stał się również okazją do opowiedzenia klientom jak wyglądały początki oraz jak zmieniała się firma przez te dwadzieścia lat w specjalnym odcinku podcast’u JYSK.

W 2000 roku, w Gdańsku otworzony został pierwszy sklep JYSK w Polsce. Obecny był wówczas założyciel sieci Lars Larsen, a polski oddział zatrudniał kilkanaście osób. Dziś JYSK to ponad 270 sklepów na polskim rynku i miliony klientów, robiących każdego dnia zakupy.

 

 

Jubileusz 20-lecia firmy na rynku polskim przypadł na rok wybuchu pandemii. Obostrzenia pandemiczne, względy bezpieczeństwa sprawiły, że uroczystości wewnętrzne zostały przesunięte na czas, kiedy będzie możliwe wspólne spotkanie. Taka możliwość wystąpiła w sierpniu bieżącego roku, kiedy pracownicy sklepów z całej Polski, Centrum Dystrybucji w Radomsku oraz biura głównego firmy mieli możliwość wspólnie celebrować sukcesy minionych lat.

Wydarzenie miało miejsce w Łodzi, Galę poprowadził dziennikarz telewizyjny Marcin Prokop, a dla pracowników zagrały koncerty dwa zespoły muzyczne, wskazane przez nich we wcześniejszym głosowaniu wewnętrznym.

To bardzo ważne, że mogliśmy w końcu spotkać się i wspólnie uczcić tak ważny dla firmy moment. Nasi pracownicy każdego dnia robią co w ich mocy, aby jak najlepiej obsłużyć naszych klientów. Tym razem to było ich święto. Ponad dwadzieścia lat na rynku to czas wielu przełomów, doświadczeń, nauki podejścia do klienta i współpracy z nim. Cały nasz zespół z każdego sklepu na terenie kraju, z centrum dystrybucji w Radomsku, czy centrum usług wspólnych i biura głównego w Gdańsku – wszyscy są motorami rozwoju oraz sukcesów osiąganych przez te lata – mówi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji JYSK Polska.

 

—————————————————————-

Specjalny odcinek podcastu JYSK #Wyspani

Przy okazji wspólnej celebracji, firma postanowiła również opowiedzieć o swoich początkach, skandynawskich korzeniach, doświadczeniach w rozwoju na polskim rynku poprzez specjalny odcinek podcast’u JYSK #Wyspani.

W odcinku, o tytule nawiązującym do logotypu marki, dziennikarz telewizyjny Marcin Prokop przepytuje Dyrektora Generalnego JYSK Polska – Piotra Padalaka. Rozmowę można odsłuchać na kanałach streamingowych JYSK na Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, a także na Youtube.

 

 

JYSK #Wyspani na YouTube: