Jak urządzić klimatyczną sypialnię?

Ponadczasowe materiały, starannie dobrane detale i stonowana kolorystyka – sypialnia łącząca w sobie te cechy z pewnością będzie idealnym miejscem na odpoczynek i regenerację. Zaaranżowana ze smakiem przestrzeń pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie, emanując harmonią i spokojem.

Drewno ociepli i doda sypialni oryginalnego klimatu. Wprowadzenie do aranżacji naturalnych surowców i dodatków w postaci kwiatów będzie kojąco działać na zmysły. Zdrowy sen wspomogą też odpowiednio dobrane materiały jak lniana czy bawełniana pościel. W tak urządzonej sypialni świetnie sprawdzą się białe drzwi Porta VECTOR Premium z klasycznym wzorem frezowania. Umiejętnie wkomponują się w panującą stylistykę boho, podkreślając piękno dekoracji.

 

W sypialni niezwykle ważną rolę odgrywa kolor. To właśnie stonowane  barwy wyciszają i sprawiają, że odpoczynek jest bardziej efektywny. Oprócz ostrych zestawień kolorystycznych warto unikać wielkich deseni zdobiących ściany, tak aby maksymalnie wyciszyć się przed snem. Idealnym rozwiązaniem będzie relaksująca zieleń. Nastrojowe oświetlenie i pastelowy wzór tapety dopełnią klimatyczną aranżację. Drewniane wybarwienie drzwi Porta VERTE Premium będzie delikatnym akcentem wnętrza. Pełne skrzydła zapewnią zaś intymność i izolację akustyczną pomieszczenia.

Sypialnia urządzona z dbałością o detale cieszy oko i zachwyca pomysłowością. Podczas urządzania wnętrza odpowiadającego na potrzeby użytkownika niezastąpione będą drzwi SMART. Można je spersonalizować umieszczając na ich powierzchni akcesoria jak kieszenie na drobiazgi, wieszaki czy lustro. Wyposażone w ten sposób drzwi będą nie tylko funkcjonalnym, ale i estetycznym wykończeniem pomieszczenia. Wystrój zespolą harmonijne odcienie beżu, dodając aranżacji ponadczasowej elegancji.

Więcej informacji nt. drzwi dostępnych jest na stronie www.porta.com.pl.

 

***

 

Porta Drzwi to polska marka wysokiej jakości drzwi przeznaczonych do mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej. Oferuje szeroki wybór drzwi wewnątrzlokalowych w różnych rodzajach wykończenia – lakierowanych, w syntetycznej okleinie lub fornirze, drzwi wejściowe, zewnętrzne, a także techniczne. Wszystkie produkty Porta wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, z najwyższą starannością o szczegóły, dlatego co miesiąc do swoich domów i mieszkań wybiera je 20 tys. Polaków. Dostępne w szerokiej gamie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wzorów, skrzydła Porta z powodzeniem wkomponują się w każde wnętrze. Dzięki możliwości wykonania dowolnie zaprojektowanego wzoru frezowania można dopasować je do indywidualnej, nawet najbardziej wyszukanej aranżacji. Porta Drzwi to marka firmy Porta KMI Poland – największego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Więcej na www.porta.com.pl.