Festiwal Dobrego Snu w JYSK

JYSK jest ekspertem w kulturze snu. Szeroki asortyment materacy, kołder, poduszek, wyszkoleni doradcy w sklepach, edukacja o zdrowym i jakościowym śnie w podcaście #Wyspani i oczywiście doskonała oferta to wszystko składa się na Festiwal Dobrego Snu. Akcja trwa przez ostatni tydzień października i obejmuje działania ogólnopolskie, jak i regionalne w pięciu największych miastach w Polsce.

Festiwal Dobrego Snu to akcja sprzedażowo-promocyjna, która ma zachęcić do sprawdzenia swojej jakości snu oraz wdrożeniu zmian, które tę jakość poprawią.

W ramach akcji oferowany jest dodatkowy rabata 20% przy zakupie materaca z matą w sklepach JYSK, w pięciu miastach: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków. Rabat obowiązuje w dniu 28 października br. i obejmuje również artykuły w promocji. To wyjątkowa oferta dla klientów, umożliwiająca zakup materaców w bardzo korzystnych cenach.

 

We wszystkich sklepach w Polsce prowadzony jest natomiast konkurs dla klientów “Wyśpij się z JYSK”, w którym nagrodą są Karty Podarunkowe o wartości 500 zł. Od 23 do 28 października br. należy odwiedzić sklep JYSK, zrobić sobie zdjęcie w Studio Materacy, prezentując przy tym, jak najwygodniej się śpi. Konkurs prowadzony jest na Instagramie, przy pomocy hashtagu #WyspaniJYSK.

 

 

Festiwal Dobrego Snu do doskonała okazja dla klientów JYSK, aby zwrócić uwagę na swój sen oraz naprodukty, które wpływają na jego jakość.

JYSK publikuje również podcast #Wyspani, w którym zarówno eksperci zewnętrzni, jak i eksperci wewnetrzni – pracownicy tłumaczą i doradzają jak dobierać produkty dla siebie, jak np. materace oraz na co zwracać uwagę, aby sen był zdrowszy, a regeneracja jak najlepsza.