Dr. Derick Beitel następcą Dietera Huettlingera

Dieter Hüttlinger, Członek Zarządu ds. finansów Schattdecor AG przeszedł z końcem roku 2022,  po 25 latach pracy na emeryturę. Obszar finansów przechodzi w zarządzanie Dr. Dericka Beitel – od  2021 roku dyrektora obszaru finansów grupy Schattdecor.

Dieter Hüttlinger, Członek Zarządu ds. finansów Schattdecor AG przechodzi z końcem roku 2022, na emeryturę. Pan Hüttlinger przez 25 lat pracował w różnych lokalizacjach firmy, a przez ostatnie sześć lat zarządzał w firmie finansami.

Roland Auer, Prezes Schattdecor AG mówi: „W imieniu całego Zarządu oraz właściciela  – rodziny Schatt dziękujemy Dieterowi Hüttlinger za jego wieloletnie zaangażowanie, profesjonalizm i dalekowzroczność. Życzymy mu na nowym etapie życia wszystkiego co najlepsze. Rozstając się pod koniec roku, pożegnamy szanowanego kolegę, stuprocentowego pracownika Schattdecor i przyjaciela”.

Następcą Dietera Hütllinger w Zarządzie będzie od 01.01.2023 Dr. Derick Beitel, który od listopada  2021 kieruje działem finansowym przedsiębiorstwa, a z nowym rokiem przejmie obowiązki Członka Zarządu.

Roland Auer: “Witamy serdecznie Dr. Dericka Beitel w Zarządzie Grupy Schattdecor. Już w funkcji dyrektora obszaru finansów sprawdził się jako kompetentny, wartościowy pracownik, co pozwala nam się cieszyć na dalszą z nim współpracę. Życzymy mu dobrego startu w nowej roli jako Członka Zarządu ds. finansów Schattdecor oraz wielu sukcesów”.

Dr. Derick Beitel jest zatrudniony w Schattdecor w obszarze finansów od listopada 2021. W poprzednich 20 latach pracował w dużym przedsiębiorstwie  międzynarodowym, w obszarze handlu oraz finansów korporacyjnych. Dr. Derick Beitel studiował ekonomię przedsiębiorstw na uniwersytecie w Mannheim oraz w Kanadzie, a tytuł naukowy otrzymał w wyniku promocji doktorskiej na Uniwersytecie Witten/Herdecke. Jest żonaty i ma dwie córki.