Diamentowa MAXIMA

Z przyjemnością informujemy, że proponowana przez markę REJS linia akcesoriów meblowych MAXIMA zdobyła prestiżową nagrodę „Diament Meblarstwa 2019”. Wyróżnienie, przyznane w kategorii „Funkcje Mebla” klasa PREMIUM, odebraliśmy podczas uroczystej Gali, która odbyła się 5 grudnia w warszawskim hotelu AIRPORT Okęcie.

W tegorocznej, trzynastej już edycji konkursu Diament Meblarstwa, organizowanego przez redakcję miesięcznika BIZNES Meble.pl oraz Meble.pl SA, linia akcesoriów MAXIMA miała olbrzymią konkurencję. Do rywalizacji zgłoszono prawie 130 produktów. Wybierając te najlepsze, Kapituła brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję produktów i rozwiązań.

Proponowaną przez firmę REJS linię MAXIMA doceniono m.in. za multifunkcjonalność, możliwość personalizacji i szerokiej konfiguracji akcesoriów, dokonywanej przez samego konsumenta.

MAXIMA to akcesoria przeznaczone dla wymagającego użytkownika. Linia obejmuje wysuwne kosze i półki, które można zastosować w różnego rodzaju szafkach kuchennych – dolnych, wysokich i narożnych. Sercem systemów są wytrzymałe stelaże i systemy jezdne gwarantujące płynny, komfortowy ruch podczas tysięcy cykli otwierania i zamykania. Pozostałe elementy konfiguruje sam użytkownik. Do wyboru ma trzy rodzaje koszy – ażurowe w pokryciu chrom, a także z dnem pełnym, wykonanym z tworzywa sztucznego lub z płyty meblowej utrzymanej w uniwersalnej bieli lub w modnym kolorze grafitowym. To użytkownik wybiera również liczbę i wysokość położenia półek, a także rozstawienie organizacji wewnętrznej. Może również zdecydować o opcjonalnym zamontowaniu elektrycznego systemu wspomagania otwierania i prowadnic z miękkim dociągiem uznanych marek.

Co ważne, koncept linii MAXIMA, opierający się na możliwości wymiany poszczególnych elementów systemu, wynika z naszego dążenia do maksymalnej optymalizacji produkcji. – wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, dyrektor marketingu firmy REJS. – Dzięki kompatybilności stelaży, systemów jezdnych, koszy i półek z linii, przedsiębiorstwu udało się zminimalizować zużycie materiałów, a także zredukować energochłonność i ilość odpadów produkcyjnych. Przekłada się to nie tylko na ochronę środowiska, ale również optymalizację kosztów produkcji. A to oznacza atrakcyjniejszą i korzystniejszą (również cenowo) ofertę dla klienta. Ponadto system został pomyślany tak, by można było go dalej rozbudowywać i wprowadzać kolejne innowacje.

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 600 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i „know how” gwarantują firmie nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.