DECOR SELECTION 2020

Świat wokół nas zmienia się. My również podlegamy zmianie. Nowe uwarunkowania, nowe wymagania rynkowe i nowe potrzeby – wszystko to staje się bodźcem do działania, do kształtowania naszej przyszłości. W Schattdecor wykorzystaliśmy czas w ostatnich tygodniach na analizowanie naszego konceptu trendowego „Urban Styles: Places of tomorrow“ w kontekście nowych nurtów i tendencji i doszliśmy do wniosku: Kreatywne umysły nigdy nie były tak pożądane jak dziś. W szczególności w obszarze projektowania mieszkań, biur i miejsc publicznych. To dobry czas na rozwój nowych dekorów i produktów, które odpowiadają na potrzeby i znajdą zastosowanie w wielu różnorodnych przestrzeniach.

Nasza kolekcja Digital Selection 2020 to pakiet składający się z 14 dekorów – wśród nich nowe rozwiązania i bestsellery, które powstały na fundamencie naszego konceptu trendowego „Urban Styles” –  w formie pakietu online, z dodatkowymi opisami. Selekcja został dokonana specjalnie dla Państwa na bazie aktualnych badań trendowych w nawiązaniu do hasła: „Odnaleźć się w nowej normalności”.

Kto by pomyślał, że zapowiadane przez nas „Places of tomorrow“ będą potrzebne tak szybko. Pojawiła się nowa normalność, na którą jako sieć, wspólnie z naszymi partnerami  musimy i chcemy zareagować. Nasze przesłanie  brzmi: Razem w przyszłość, której dzisiaj nie znamy, ale którą będziemy wspólnie kształtować!