Czas na piknik! Latem wszystko smakuje lepiej.

Lato. Słońce. Bezchmurne niebo. Jak wykorzystać wolny czas i spędzić go z najbliższymi? A może… piknik w ogrodzie? Sprawdź, czego będziesz potrzebować przygotowując posiłki i miejsce wspólnego relaksu pod chmurką.

Latem uciekamy na świeże powietrze. Korzystamy z pięknej pogody i słońca, spacerujemy, opalamy się i spotykamy ze znajomymi. Takie spotkania nie zawsze muszą odbywać się w klimatyzowanym salonie czy na tarasie. Letnie posiłki równie dobrze można serwować na łące pełnej kwiatów, w parku czy najodleglejszym kącie ogrodu. Mamy tutaj zupełną dowolność, ponieważ do zorganizowania miejsca piknikowego nie potrzeba wiele. Przedstawiamy piknikowe “must have” i kilka dodatkowych gadżetów, które warto mieć przygotowując spotkanie na świeżym powietrzu.


Piknikowe „must have”

Miska na sałatkę, kubki z pokrywką (chroniącą przed owadami), pojemniki na żywność, które pozwolą zachować świeżość potraw i uchronią je przed słońcem. Do tego kosz piknikowy oraz mata lub koc. Czego jeszcze będziemy potrzebować planując piknik? Z pewnością  przyda się deska do krojenia, która z powodzeniem zastąpi w plenerze tradycyjną tacę oraz talerze. Wszyscy dbający o detale nie powinni zapominać również o  wygodnych poduszkach (dla wygody) oraz lampionach (dla nastroju). Niezbędnym elementem będą też sztućce oraz szklanki.


Więcej inspiracji oraz pomysłów na piknik w ogrodzie można znaleźć w salonach Black Red White oraz sklepie on-line na http://www.brw.pl

Black Red White S. A.
ul. Krzeszowska 63
PL 23-400 Biłgoraj