CZAS NA KUCHNIĘ! Porozmawiajmy o funkcjonalnym projektowaniu

Funkcjonalizm kładzie główny nacisk na relację człowieka z otoczeniem i podpowiada w jaki sposób je kształtować, by osiągnąć komfort przebywania w danej przestrzeni. Kuchnia wydaje się być synonimem tego pojęcia, a zachowanie proporcji pomiędzy funkcjonalnością a estetyką od zawsze należało do najważniejszych zadań architektów.

6. edycja DECOWarsztatów odbędzie się już 6 kwietnia w Showroomie Decoroom przy ulicy Nowogrodzkiej 62 B. Tym razem, tematem przewodnim bęzie funkcjonalizm w projektowaniu na przykładzie przestrzeni kuchennej. Odpowiemy między innymi o tym, czym jest trójkąt roboczy i jak go stworzyć oraz jak w uporządkowanej przestrzeni znaleźć miejsce na odrobinę szaleństwa.

Podczas DECOWarsztatów nie zabraknie architektów Decoroom – topowych producentów, stylistów wnętrz, blogerów oraz influencerów wnętrzarskich, którzy będą inspirować nas podczas panelu dyskusyjnego. Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna „Czas na Wnętrze” – Anna Grużewska. Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się nad tym, czy istnieje idealnie zaprojektowana kuchnia, z jakimi wyzwaniami musi zmierzyć się architekt na etapie projektowania oraz o trendach oraz nowinkach, pojawiających się na rynku.

Goście specjalni
Swoją obecność podczas warsztatów potwierdzili między innymi: blogerka i historyk sztuki Dagmara Jakubczak – założycielka bloga FORelements.pl, influencerka Kasia Będzińska – właścicielka bloga Minimaliv, stylista wnętrz Michał Gulajski – założyciel pracowni Wnętrza Michała, Wioleta Cieślik – kierownik działu Decoroom Kuchnie, a także przedstawiciele takich marek jak Samsung, Barlinek Drewno Forever, Porta. Otwórz się na, Tubądzin oraz GROHE.
Na Gości czeka również poczęstunek oraz pokaz gotowania na żywo!

DECOWarsztaty: 
6 KWIETNIA 2019 r.
Showroom Decoroom 
ul. Nowogrodzka 62 B/ Warszawa 
Start rejestracji gości: 11:30 
Wstęp na wydarzenie jest wolny. 
***Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres marketing@decoroom.eu
Więcej informacji na: http://www.blog.decoroom.eu/

O DECOROOM
Pracownia wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 10 lat. Firma jest liderem usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół Decoroom tworzy około 20 architektów, i 70 ekip wykończeniowych, plus zespół obsługi klienta, który nieustannie dba o to, aby swoim klientom dostarczać jak najwyższy, spersonalizowany poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami elementów wyposażenia wnętrz i w oparciu o opinie setek zadowolonych klientów. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz VIP, które odpowiadają zapotrzebowaniu najbardziej wymagających klientów.

*** Decoroom jest laureatem European Property Awards – Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”.
*** Jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dodatkowe informacje:
www: https://www.decoroom.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu/
Instagram: https://www.instagram.com/decoroom_eu/