Cały świat , 23.04.2024 Global Essentials 2024 Nasze Top 7 dekorów

fot. Schattdecor

Kierując się kryteriami, które powinien spełniać potencjalnie najlepiej sprzedający się wzór, dokonaliśmy selekcji wzorniczej. Tak powstała kolekcja Global Essentials 2024 – czyli 7 najpopularniejszych dekorów, które mają największy potencjał aby stać się międzynarodowymi bestsellerami. Nasz wybór już spotyka się z dużą aprobatą wśród klientów.

 

fot. Schattdecor

Global Essentials 2024

Nasza kolekcja Global Essentials łączy wysoką jakość z ponadczasowym wzornictwem. Dekory te cieszą się dużym zainteresowaniem wielu grup odbiorców, w różnych regionach świata. Ich ugruntowana pozycja na rynku wpływa na wysoki poziom zaufania, świadomości i bezpieczeństwa wśród klientów. Dekory z Global Essentials wpisują się w politykę zrównoważonego rozwoju, ponieważ są uniwersalne i ponadczasowe, co odzwierciedla ducha obecnych czasów. Mają wszystko co potrzebne, aby osiągnąć sukces na rynku.

Nasz międzynarodowy zespół projektantów i sprzedawców zebrał informacje zwrotne w poszczególnych regionach rynku. Na naszych stronach znajdziesz selekcję dekorów dopasowaną  dla lokalnych rynków sprzedaży. Dlaczego? Dowiedz się!

fot. Schattdecor
fot. Schattdecor

Start naszej nowej strony internetowej

Od 6 maja 2024, zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej global-essentials.schattdecor.com, na której znajdą Państwo informacje dotyczącej naszej najnowszej selekcji dekorów: „Global Essentials 2024”.

 

Przegląd trendów

W pierwszej siódemce znajduje się Dąb Salvador, ponieważ dekory dębowe nadal cieszą się dużym zainteresowaniem rynku. Znajdziemy tu także inne struktury dekorów drewnopodobnych, jak Bilbao Walnut, który zdobył popularność po ostatnich targach Sicam promując modę na orzechy. Wiąz California – spektakularny ze względu na swoją autentyczność – lub Kasztan Mont Blanc są również pozytywnie oceniane przez wielu odbiorców na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje Riva-  dekor inspirowany drewnem wiśni, który stosowany jest jako alternatywa dla dekorów dębowych. W obszarze dekorów kamiennych dominuje naturalność i podążanie za trendem „świadomego przeżywania” rzeczywistości. Dekory takie jak Acapulco czy Taj Mahal od momentu wprowadzenia na rynek spotkały się z bardzo dobrymi opiniami, między innymi ze względu na ich wyjątkową naturalność i wyrazistość.

 

fot. Schattdecor
fot. Schattdecor

fot. Schattdecor

 

Wnioski

Co łączy je wszystkie? Trend zmierza w kierunku struktur o uspokojonym rysunku, mniej rustykalnych, ale bardziej harmonijnych i ponadczasowych. Ich głównym atutem jest naturalność. Dekory te prezentują swe powściągliwe piękno, ich wyjątkowość tkwi w bogactwie szczegółów ich struktury.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Od 6 maja 2024, kolekcja 7 topowych wzorów Global Essentials będzie dostępna na stronie: global-essentials.schattdecor.com. To właśnie wtedy startuje nasza międzynarodowa kampania.