BoConcept przedstawia ofertę Black Week

Duńska marka meblowa BoConcept przedstawia swoją wyjątkową ofertę na jedno z największych wydarzeń promocyjnych w roku – Black Week. Tylko w dniach 16-27 listopada 2023 wszystkie produkty BoConcept będzie można zamówić z rabatem 15%.

Dodatkowo już od 9 listopada 2023 BoConcept zaprezentuje swoim klientom specjalną ofertę wstępną. Promocja obejmie cztery bestsellerowe produkty, które będą dostępne w wyjątkowej cenie, na chwilę przed oficjalnymi rabatami Black Week.

KOMFORTOWE MEBLE TAPICEROWANE ZE SPECJALNYM RABATEM

Lekka ekspresja i nieduże proporcje czynią z Osaki idealną sofę do mniejszych wnętrz, a design nawiązujący do lat 60. zapewni wciąż stylowy efekt. Piękne pikowane siedziska nadają wizualnej miękkości i wniosą do salonu klasyczny wygląd. Sofa Osaka dostępna w cenie od 5.999 zł.

Dzięki bezkonkurencyjnym możliwościom personalizacji pod kątem koloru, tapicerki, podłokietników i rodzaju nóg, każda kolejna sofa Indivi będzie się różnić od poprzedniej. Ta zasada funkcjonalności na nowo doskonale wpisuje się w filozofię marki BoConcept „Live Extraordinær”. Model Indivi dostępny w cenie od 4.599 zł.

Komfort fotela Charlotte, jego wytrzymałość i piękny design sprawią, że odnajdzie on swoje miejsce w każdym wnętrzu. Skupiając się na naturalnej formie, prostych liniach i komforcie, projektant Henrik Pedersen stworzył nieduży fotel o wielkim charakterze. Fotel Charlotte dostępny już od 5.399 zł.

BESTSELLEROWE BIURKO W LIMITOWANEJ OFERCIE SPECJALNEJ

Biurko Cupertino w sposób innowacyjny łączy w sobie miejsce do pracy i miejsce do przechowywania w ramach idealnego rozwiązania do biura domowego. Różne przegródki ułatwiają utrzymanie porządku, a proste linie I smukłe proporcje zapewniają minimalistyczny wygląd przestrzeni biurowej. Biurko będzie można zamówić w wybranych wykończeniach w specjalnej cenie już od 3.299 zł.

Więcej na: www.boconcept.com/pl-pl/

Założona w 1952 w Danii firma BoConcept to renomowana marka lifestyle’owa w segmencie premium detalicznej sprzedaży mebli, posiadająca ponad 310 salonów w 67 krajach. Współpracują z nią nagradzani projektanci, którzy tworzą kolekcje mebli, akcesoriów i oświetlenia do wnętrz prywatnych i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje elastyczną Usługę Projektowania Wnętrz oraz wiodącą w skali całej branży meblarskiej personalizację mebli — bez żadnych kompromisów w kwestii designu i estetyki.

Więcej na: www.boconcept.com/pl-pl/