Black Week w BoConcept. Ikony duńskiego designu w atrakcyjnej cenie

Choć Black Friday w tym roku wypada 25 listopada, to w BoConcept promocyjnymi cenami możemy cieszyć się aż cały tydzień. W dniach od 17 do 28 listopada 2022 r. wszystkie produkty z oferty duńskiej marki meblowej będzie można zamówić z rabatem 15%. To jednak nie wszystko! 9 listopada b.r. ruszyła akcja promocyjna Early Access, która oferuje cztery bestsellerowe produkty marki w wyjątkowych cenach. Zapraszamy na Black Week do BoConcept!

Black Friday to niewątpliwie międzynarodowe święto shoppingu. Wyjątkowe promocje, atrakcyjne ceny i niewiarygodne wyprzedaże. To wszystko sprawia, że czekają na niego nie tylko miłośnicy zakupów, ale i Ci, którzy pragną nabyć od dawna upragnioną rzecz w atrakcyjnej cenie. A kupić można właściwie wszystko! Od wymarzonej sukienki, poprzez sprzęty domowe, na ekskluzywnych meblach kończąc. Te ostatnie w promocyjnych cenach dostać możemy w salonach BoConcept, które zapraszają na cały tydzień wyprzedaży – Black Week. Tylko w dniach 17-28 listopada 2022 wszystkie produkty tej renomowanej duńskiej marki meblowej będzie można zamówić z 15% rabatem.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała marka z okazji Black Friday. Dodatkowo, 9 listopada b.r., BoConcept wystartował ze specjalną ofertą wstępną – Early Access. Promocja obejmuje cztery bestsellerowe produkty, dostępne w wyjątkowej cenie. Wśród nich znalazły się znane i lubiane meble tapicerowane: sofa Osaka, sofa Lille i fotel Charlotte oraz innowacyjne biurko Cupertino.

Sofa Osaka – mała czarna współczesnego designu

Inspirowana designem lat 60. ubiegłego wieku sofa Osaka to model idealny do niedużych wnętrz. Lekka, ekspresyjna forma i nieduże proporcje czynią z niej stylowy mebel wypoczynkowy. Piękne pikowane siedziska nadają sofie wizualnej miękkości, wnosząc do salonu klasyczną elegancję. W promocji Early Access sofa Osaka dostępna jest w cenie już od 5.599 zł.

Sofa Lille – jeden mebel, wiele twarzy

Sofa Lille to mebel, którego nie da się podrobić! Dzięki szerokim możliwościom personalizacji pod kątem doboru kolorystki, tapicerski, podłokietników i rodzaju nóżek, każdy egzemplarz jest wyjątkowy i różni się od innych modeli z tej kolekcji. Ta pożądana różnorodność doskonale wpisuje się w filozofię marki BoConcept „Any Style As Long As It’s Yours”. Model Lille w ofercie wstępnej dostępny jest w cenie od 3.999 zł.

Fotel Charlotte – naturalnie wygodny

Komfortowy, piękny i wytrzymały fotel Charlotte to projekt samego Henrika Pedersena. Jego naturalna forma oraz proste linie przesądzają o komforcie mebla, a ponadczasowy design sprawia, że odnajdzie on swoje miejsce w każdym wnętrzu. To bowiem nieduży mebel o wielkim charakterze. W ofercie promocyjnej, która trwa od 9 listopada 2022 r., dostępny jest w cenie już od 4.999 zł.

Biurko Cupertino – bestsellerowa odsłona domowego biura

Biurko Cupertino to mebel stworzony z myślą o urządzaniu domowego biura. W innowacyjny sposób łączy w sobie miejsce do pracy z dodatkową przestrzenią do przechowywania. Smukłe proporcje i proste linie mebla gwarantują minimalistyczny wygląd domowej przestrzeni biurowej, zaś liczne przegródki ułatwiają utrzymanie porządku. To bestsellerowe biurko można zamówić w wybranych wykończeniach w specjalnej cenie już od 2.999 zł.

I choć w ofercie wstępnej Early Access, wyróżnione zostały tylko cztery kultowe produkty z oferty marki BoConcept, każdy mebel jest godny uwagi i posiadania. Bo jak mówi Grzegorz Smagłowski, Starszy Doradca Klienta BoConcept Warszawa: „Wszystkie nasze produkty można dostosować do swojego własnego stylu z pomocą ponad 120 wyselekcjonowanych tkanin i skór, a obszerna ilość modułów sof daje wręcz nieskończone możliwości konfiguracji”. Dlatego też warto skorzystać z 15% rabatu w promocji na Black Week, którą przygotowała marka i kupić swój wymarzony produkt.

Więcej na https://www.boconcept.com/pl-pl/