Black Red White na Targach Meble Polska 2019

Już po raz trzeci marka Black Red White prezentuje nowości i kreuje najnowsze trendy na jednym z najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie – targach Meble Polska 2019.

Impreza Meble Polska 2019, która co roku skupia setki tysięcy odwiedzających i tym razem okazała się centrum spotkań kupców meblowych z całego świata, pasjonatów wnętrz, projektantów i architektów. Już kolejny rok z rzędu pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się dobrym designem i propozycjami produktów na nadchodzący sezon. W ciągu trzech dni trwania targów swoje propozycje prezentują wiodący producenci meblowi z całej Polski, a także firmy zagraniczne. Strefę Black Red White, jak co roku, można było zobaczyć w pawilonie numer 4.

NAJPIĘKNIEJSZE STOISKO TARGOWE
Marka Black Red White zaprezentowała swoje portfolio na jednym z największych stoisk targowych, o powierzchni ekspozycyjnej liczącej 700 m2. Wśród eksponowanych produktów zwiedzający mogli zobaczyć kompleksową ofertę produktów, a wśród nich najnowsze projekty mebli kuchennych, wyposażonych w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz zaprojektowanych w duchu światowego wzornictwa. W strefie Black Red White pojawiły się także kompleksowo zaaranżowane boksy z najnowszymi propozycjami mebli pokojowych. Różnorodność wzorów, kolorów, form i faktur mebli to gwarant, że coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, skandynawskiej stylistyki i nowoczesnych form, a także praktycznego podejścia do codzienności.
Strefa Black Red White to także szansa do pokazania zwiedzającym szerokiej oferty mebli tapicerowanych, a wśród nich modeli z dwóch najnowszych kolekcji Black Red White – Soul oraz Family Line X. Stylowe sofy (dwu lub trzyosobowe), wygodne fotele, pufy oraz narożniki utrzymane w zróżnicowanej stylistyce to propozycje skierowane do szerokiego grona odbiorców, poszukujących nie tylko komfortu, ale także niebagatelnego stylu. Ekspozycja obejmowała również ofertę stołów i krzeseł oraz szerokie portfolio dodatków i dekoracji do mieszkania.
Po raz pierwszy na stoisku targowym można było zobaczyć ofertę skierowaną do klientów z sektora www.brw.pl/dla-biznesu/oferta/business-to-business. Pokazowe wnętrza akademika, pokoju hotelowego, apartamentu czy kawiarni to jedynie część rozwiązań, z których można skorzystać w ramach biznesowej współpracy.

 

NAGRODY
Organizatorzy targów, jak co roku, przyznali nagrody „Acanthus Areus”, które miały na celu wyróżnienie wystawców za najlepsze ekspozycje produktów. Statuetką nagrodzone zostały stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas trwania imprezy. Firma Black Red White znalazła się wśród grona marek, na których konta powędrowały te wyjątkowe wyróżnienia.
Impreza targowa to również nagroda dla kolekcji mebli Rovika. System został doceniony przez kapitułę konkursu Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2019 w kategorii MEBLE SKRZYNIOWE – Premiery. Jury ekspertów reprezentujących różne dziedziny życia gospodarczego, przyznało nagrody produktom nowoczesnym, innowacyjnym i wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 

Black Red White S. A.
ul. Krzeszowska 63
PL 23-400 Biłgoraj

Biłgoraj, dnia 14.03.2019

e-mail: bok@brwsa.pl
e-mail: sekretariat@brwsa.com.pl
www.brw.pl