Baterie stworzone z myślą o doskonałości

Marka Laveo wprowadziła do swojej oferty linię Pretto, w skład której wchodzą nowoczesne baterie i zestawy prysznicowe. Pretto to armatura kuchenna i łazienkowa, którą cechuje doskonały design i komfort użytkowania. Wyróżnia je niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt. To baterie, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, których wyznacznikami są czystość formy i funkcjonalność.

Doskonała nowość w portfolio marki Laveo

W prezentowanej przez markę Laveo linii Pretto dostępne są: bateria zlewozmywakowa, bateria umywalkowa, wannowa oraz zestaw prysznicowy. Dwie pierwsze stanowią synonim słowa minimalizm. Zupełnie proste formy stanowią idealny przykład zasady less is more. Zestaw prysznicowy nawiązuje zaś do elementów industrialnych, pofabrycznych, gdzie czystość formy miesza się z tym, co minione, ale nadal doskonałe, stylowe i ponadczasowe. Produkty dostępne są w aż trzech kolorach do wyboru: chrom, czarny oraz grafitowy. Baterie z linii Pretto to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niecodziennych kształtów w armaturze oraz nietuzinkowych, a przy tym komfortowych rozwiązań w swojej kuchni i łazience. Doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, w których dominują odcienie takie, jak biel, czerń czy szarość. Idealnie pasują do przestrzeni przywodzących na myśl industrialne, w których dominuje beton i surowość formy. Czerń i grafit baterii z linii Pretto tworzyć będzie duet idealny z granitowym zlewozmywakiem. Z kolei chromowana bateria pięknie zgra się z tym stalowym. W łazience zaś doskonale sprawdzi się zestaw prysznicowy. Najlepiej dobrany na zasadzie kontrastu – czarny na białej ścianie lub chromowany na czarnej.

Funkcjonalność ponad wszystko

W skład linii Pretto wchodzą zarówno baterie zlewozmywakowe, jak i łazienkowe. Ciekawostką jest fakt, że bateria zlewozmywakowa może być zastosowana także jako bateria nablatowa w łazience. Wyróżnikiem zlewozmywakowej baterii Pretto jest ruchoma wylewka ułatwiająca obsługę podczas prac kuchennych. Dzięki temu na co dzień możemy mieć piękną i niewielką baterię, która w każdej chwili, za jednym ruchem wyciągnięcia wylewki, staje się praktyczna i funkcjonalna, np. podczas mycia owoców i warzyw czy zmywania naczyń. Zarówno bateria kuchenna, jak i łazienkowa posiadają regulowany aerator, pozwalający na zmianę kąta wypływu wody. Natomiast w rozwiązaniach stosowanych w kompletach natryskowych charakterystyczny jest niepowtarzalny strumień typu mgiełka = przyjemny w dotyku i dokładny. W zestawach natryskowych znajdziemy węże silikonowe – bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, nie skręcające się, nie zachodzące kamieniem, a zatem idealne do utrzymania w czystości.  Jednym słowem – funkcjonalność ponad wszystko.
Nowa seria baterii z serii Pretto pozwala stworzyć wymarzone wnętrze, a nawet zaprojektować mieszkanie tak, aby kuchnia i łazienka stanowiły duet idealny. Czystość formy daje możliwość uzyskania niepowtarzalnego charakteru, a co za tym idzie nadanie odpowiedniego stylu całemu mieszkaniu.