Alvic prezentuje swoje nowości na rok 2023 na targach SICAM: unikalne i innowacyjne projekty

Hiszpańska firma prezentuje pięć nowych, modnych kolekcji na rok 2023: drewniane, kamienne i pastelowe odcienie, zaprojektowane przez zespół Creative, które idealnie łączą się, tworząc zrównoważone i energetyczne przestrzenie.

ALVIC stworzył przestrzeń wystawienniczą w SICAM, która inspiruje kreatywność poprzez moodboardy, w których projekty i wykończenia tworzą nieskończone kompozycje. Podkreślając połączenie swoich technologii: Luxe -wysoki połysk- Zénit -supermatt- i Syncron -teksturowany-.

Jaén, 25 października 2022

ALVIC, wiodąca hiszpańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją paneli i komponentów do kuchni, łazienki, biura i domu, bardzo pozytywnie bilansuje swój udział w SICAM 2022. Na międzynarodowych targach, które są jednymi z najważniejszych wydarzenia dla profesjonalistów z branży, ALVIC zaprezentował swoje najnowsze innowacje w produktach, wzorach i wykończeniach, za pomocą których zamierza wyznaczać trendy w dekoracji wnętrz na 2023 rok.

Podczas międzynarodowej imprezy, która odbyła się w Pordenone (Włochy) w dniach 18-21 października, firma ALVIC zaprezentowała przedpremierowo swoje premiery na rok 2023. Stoisko hiszpańskiej firmy na SICAM służyło nie tylko uczestnictwu i organizacji spotkań z odwiedzającymi targi, ale było to również idealne miejsce do zaprezentowania na włoskim rynku i wszystkim profesjonalistom, którzy uczestniczyli w stoisku, pięciu głównych premier firmy na ten rok: nowych kolekcji – Avantgarde, Dynamic, Atempo, Stratos i Minerva – starannie stworzonych przez jej zespół innowacji, którego projekty i wykończenia mają na celu stworzenie energicznych i zrównoważonych środowisk oraz rozbudzenie kreatywności projektantów.

 

Nowe odcienie i wzory, naturalne tekstury, które przekazują emocje i zaskakujące wykończenia, które stanowią niemal nieskończone kombinacje w technologiach Luxe – lakier na wysoki połysk, Zénit – lakier supermatowy i Syncron – z teksturą. Propozycje mające na celu zapewnienie równowagi i energii, które zachęcają do tworzenia nowych modeli siedlisk i optymistycznego życia w tej nowej erze, w której domy i przestrzenie prezentują swoją najbardziej kreatywną wersję. Nowe kolekcje są teraz dostępne w postaci paneli, gotowych elementów, drzwi i mebli, aby umożliwić wykonanie dowolnego projektu dekoracyjnego.

Wraz z innowacjami, na stoisku ALVIC szczególne miejsce zajął zrównoważony rozwój. Firma podkreśliła swoje zaangażowanie w ochronę środowiska za pomocą certyfikowanych surowców i zrównoważonych procesów przemysłowych mających na celu promowanie zrównoważonych mebli i aranżacji wnętrz, aby przekształcić nasze domy w zdrowsze i wygodniejsze przestrzenie.

Design i wszechstronność dzięki nowym projektom i wykończeniom ALVIC w SICAM 2022

Kolekcje awangardowe i dynamiczne

Nowa kolekcja nadaje meblom dynamikę i równowagę dzięki efektowi canaletto. Składa się z 8 kolorów: pastelowych i neutralnych odcieni, które wnoszą energię i harmonię do każdej przestrzeni.

Jego Avantgarde – poziome słoje i Dynamic – pionowe słoje w technologii Syncron zapewniają efekt frezowania skąpany w wielu prostych liniach, które sugerują głębię dzięki grze światła i cienia, jaką tworzy na powierzchni.

Kolekcja Stratos

Pięć sugestywnych wzorów kamieni, które wnoszą do otoczenia siłę i odrobinę natury. Na tę kolekcję składają się projekty Sierra, Bernini i Siena, inspirowane delikatnością marmuru, oraz seria Nuvola, która zajęła centralne miejsce na stoisku. Projekt Nuvola naśladuje piękno i elegancję onyksu, z unikalnym perłowym wykończeniem w technologii Zenit.

Technologia Syncron wykorzystuje specjalnie wybrane dla tej kolekcji wykończenie Stratos, które wzmacnia objętość kamienia i odtwarza jego naturalny charakter.

Kolekcja Tempo

Ponadczasowe drewno, które naśladuje wspaniałość orzecha i naturalność dębu, z liniowym wzorem wyrafinowanego słojów. Atempo przedstawia dwa projekty – Velázquez i Picasso – które celebrują piękno natury i zapewniają spokój, naturalność i dobre samopoczucie każdemu projektowi mebli i wnętrz.

Wykończenie Arte w technologii Syncron podkreśla liniowe słoje drewna. Subtelnie zaznaczone pory, które nadają mu bardzo realistyczny wygląd dla oka i w dotyku.

Kolekcja Minerwy

Kolekcja siedmiu modnych wzorów oferujących osobisty język, język natury widziany ze współczesnej perspektywy. W technologii Syncron wykończenie Minerva reprezentuje ogromne katedry, inspirowane drewnem jesionowym. Kolekcja doskonale nadaje się do łączenia z solidnymi, metalicznymi i pastelowymi wzorami.

O ALVIC

ALVIC to pionierska, wiodąca, globalna firma specjalizująca się w powierzchniach i komponentach wyposażenia wnętrz domowych i biurowych; decydujący wkład w tworzenie wyjątkowych przestrzeni. ALVIC to wysokiej jakości, solidne rozwiązanie, dostosowane do najnowszych trendów projektowych, służące branży meblarskiej, architektom i projektantom wnętrz, ekspertom kontraktowym i specjalistycznym sprzedawcom. ALVIC posiada autorską technologię najnowocześniejszych paneli, oklein, laminatów, okleinowania, emaliowania i montażu, które zapewniają najlepszą wydajność. Firma jest w ciągłym procesie innowacji; i priorytetowo traktuje zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju i obiegu drewna oraz całego procesu.