Włoski design, europejska jakość

Do wyposażenia szafek kuchennych firma Amix proponuje kilka modeli cargo marki Sige. Wyróżniający je włoski design gwarantuje najwyższą jakość estetyczną, a użyte do produkcji surowce wysoką sprawność użytkową. Obok szuflad pełnego wysuwu cargo są kolejnym punktem w projektach nowoczesnych kuchni. Wyposażone w nie meble spełnią wszystkie oczekiwania współczesnego użytkownika w zakresie zarówno wzornictwa, jak i ergonomii czy wygody w utrzymaniu porządku.

Oferta firmy Amix zawiera cztery modele cargo o różnej wielkości oraz mechanizm dociągu do cargo typu nerka. Cargo mini przeznaczone są do szafek o szerokości 150, 200, 300 lub 400 mm. Montowane są do dna szafki lub jej prawego boku z możliwością zamontowania frontu meblowego. Wszystkie wersje cargo mini wyposażone są w prowadnice kulkowe z systemem pełnego wysuwu z cichym domykaniem. Kolejną propozycją jest cargo wysokie maksi do szafki o szerokości 150 mm wyposażone w prowadnice z cichym domykaniem. Jest to komplet dwóch cargo midi o wysokości 850 mm z możliwością zamocowania frontu meblowego.

Cargo wyposażone jest w osiem koszy przystosowanych do przechowywania kartonów z napojami, słoików czy puszek, z czego dwa poziomy wyposażone są w przegrody na butelki. Z kolei cargo typu nerka to system do zagospodarowania przestrzeni dolnych szafek narożnych. Półki systemu wysuwają się  niezależnie, co w znacznym stopniu poprawia ich funkcjonalność oraz ułatwia dostęp do wszystkich zgromadzonych produktów. Cargo przeznaczone jest do szafek o szerokości 900,1000 lub 1200 mm z frontem na zawiasach. Maksymalne obciążenie systemu to 20 kg na jeden poziom. Cargo można regulować na wysokość w zakresie 650-750 mm. O jego walorach świadczy także mechanizm dociągu, który zapewnia bezgłośne wysuwanie oraz miękkie domykanie. Model oferowany przez Amix ma kolor biały, a jego relingi są chromowane.

Więcej na: amix.pl