Vileda wystartowała z kampanią promocyjną topowej suszarki Infinity

Marka Vileda, lider kategorii suszarek na pranie, rozpoczęła kampanię telewizyjną suszarki Infinity. To już druga kampania reklamowa tego topowego produktu – Infinity to jeden z najbardziej zaawansowanych konstrukcyjnie modeli w ofercie producenta.

Spoty telewizyjne będzie można obejrzeć w największych stacjach ogólnopolskich: TVP, Polsat, TVN oraz kanałach tematycznych. Zintegrowana kampania promocyjna potrwa cztery tygodnie i zakończy się 31 marca. Symultanicznie będą prowadzone działania product placement. Infinity pojawi się w takich serialach i programach jak: Przyjaciółki, Zawsze Warto, M jak miłość, Rodzinka.pl, Za marzenia, Zakochani po uszy oraz DDTVN i Domowe pole minowe. Przekaz wesprze także komunikacja w Social Media, PR oraz w punktach sprzedaży.
Infinity to wyjątkowo funkcjonalna suszarka – idealna na duże pranie, zarówno jeśli chodzi o jego ilość, jak i gabaryty. Podwyższony stelaż można rozsunąć i dopasować do potrzebnych akurat rozmiarów, a teleskopowe linki regulować do wymiarów od 186 cm aż do 257 cm. Tym sposobem można dostosować wielkość suszarki do ilości i gabarytów suszonych rzeczy, np. pościeli, ręczników czy obrusów. Ze względu na swoją elastyczność sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Kolejne ułatwienie to grube druty – zapobiegają powstawaniu zagnieceń na tkaninach, tym samym skracając czas prasowania. Jej uniwersalność i mobilność zwiększona została również przez nogi zakończone obudowanymi kółkami. Oznacza to, że wygodnie można ją przesuwać bez konieczności podnoszenia z ciężkim, mokrym praniem.
W 2017 Vileda zwiększyła rynkowy udział w kategorii Laundry Care wprowadzając nowy asortyment suszarek na pranie. Rozbudowanie oferty sprawiło, że dziś Vileda jest rozpoznawalną marką w kategorii suszarek na pranie w Polsce.

Spot reklamowy:

___________________________
O firmie:
Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu www.freudenberg.de Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania www.vileda.pl do_zmywania_i_wycierania.www.vileda.pl/do_ochrony_i_pielegnacji_dloni rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię H www.vileda.pl/do_suszenia_i_prasowania  do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji: www.vileda.pl