System drzwi składanych Hettich WingLine L – cena, instrukcja montażu

Otwórz duże drzwi za pomocą lekkiego naciśnięcia dłonią… albo łokciem!

Nowoczesne meblowanie wnętrz już nie musi opierać się na kompromisie pomiędzy designem i funkcjonalnością. System do drzwi składanych Hettich WingLine L pozwala stworzyć szafy, garderoby oraz inne zabudowy wnęk, w tym również kuchenne spiżarnie, które wspaniale wyróżnią się z tłumu, a do tego będą niezwykle wygodne w użytkowaniu. System drzwi składano-przesuwnych Hettich WingLine L podbija serca właścicieli małych mieszkań. To wyjątkowo nowoczesne okucie pozwala rozwiązać wszelkie problemy na niewielkich przestrzeniach, a do tego charakteryzuje się atrakcyjną ceną. Zobacz, jakie możliwości daje to niezwykłe rozwiązanie.

System do drzwi składanych Hettich WingLine L – czym się wyróżnia

WingLine L to dokładnie mówiąc, system drzwi przesuwno-składanych. Wyobraźmy sobie sporą garderobę, na której pragniemy zainstalować cztery duże panele drzwiowe. Standardowe zawiasy sprawiają, że nie da się jednocześnie otworzyć wszystkich drzwiczek na raz – tak, by mieć dostęp do całego wnętrza. Jeśli zastosujemy prowadnice to niestety szafa również nigdy nie będzie otwarta w całości. System drzwi składanych Hettich WingLine L świetnie rozwiązuje ten problem. Po delikatnym naciśnięciu panele drzwiowe najpierw się składają, a następnie rozsuwają na prowadnicy, by zatrzymać się na skraju mebla. Mamy dzięki temu możliwość pełnego wglądu do wnętrza spiżarki, szafy czy też garderoby.

fot. Hettich

System drzwi składanych Hettich – cena

Nowoczesność tego rozwiązania daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. W połączeniu z atrakcyjną ceną z łatwością i niewielkim kosztem stworzymy naprawdę niepowtarzalny mebel do przechowywania. Dzięki Hettich WingLine L możemy stosować nawet ogromne skrzydła drzwiowe (do 25 kg i wysokości 2400 mm każde) bez konieczności instalacji uchwytów. Oznacza to pięknie wyeksponowane fronty i drzwiczki, dlatego właśnie system zyskuje popularność wśród wielbicieli nowoczesnego i ponadczasowego stylu. Dodatkowo, profil prowadzący ukryty jest tu pod wieńcem dolnym.

Otwórz bez wysiłku

Tym, co wyróżnia system do drzwi składanych Hettich WingLine L jest łatwość otwierania i zamykania. Moduł „Push to move” szybko i cicho otwiera duże drzwi po delikatnym naciśnięciu dłonią lub łokciem (sprawdzi się to szczególnie w kuchniach podczas gotowania). Drugą opcją jest „Pull to move”, który działa w podobny sposób – drzwi otwierają się po pierwszym, lekkim pociągnięciu (wersja stosowana z uchwytami).

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

System Hettich WingLine L – instrukcja montażu

Pomimo technicznego zaawansowania, system do drzwi składanych Hettich WingLine L bardzo łatwo się montuje. Pomocne akcesoria montażowe sprawiają, że prace instalacyjne wykona się samodzielnie, bez pomocy innych osób. Wszystkie elementy (profile jezdne i prowadzące, elementy jezdne, mechanizmy „Push to move”/”Pull to move” oraz zawiasy boczne i środkowe) montuje się przy pomocy standardowych narzędzi.

Więcej na: hettich.com