Rozwiązania akumulatorowe do remontu mieszkania i domu

Oferta narzędzi akumulatorowych od Festool

Co mają ze sobą wspólnego układanie podłóg, budowa elewacji, obróbka drewna i wykończenie wnętrz? To proste: kompaktowe i precyzyjne narzędzia, które wykonają każdą pracę w niezawodny sposób.

Festool oferuje rozwiązania akumulatorowe idealnie dostosowane do potrzeb profesjonalistów. Takie, w których akumulator i elektronarzędzie tworzą zgrany zespół i doskonale ze sobą współdziałają. Podstawowe cechy, takie jak niewielki ciężar, perfekcyjna ergonomiczność i równowaga przy maksymalnej wytrzymałości, są istotą rozwoju narzędzi akumulatorowych Festool.  W zależności od potrzeb, każdy z fachowców znajdzie odpowiednie narzędzie dla siebie, nienależnie czy jesteś stolarzem, monterem kuchni, projektantem mebli, kładziesz gładzie lub układasz parkiety i podłogi.

Kompaktowy zestaw montażowy

Zestaw montażowy, czyli akumulatorowa wyrzynarka i wiertarko-wkrętarka w jednym. Jeśli praca jest wykonywana w ciasnej przestrzeni lub wymaga montażu ponad głową, chcemy, aby wymagała ona jak najmniej wysiłku i była możliwie szybka i komfortowa. W tym przypadku idealnie sprawdzi się kompaktowy zestaw montażowy od Festool.

Zestaw posiada podwójną moc akumulatorów, które można zastosować zarówno w akumulatorowej wiertarko-wkrętarce T 18 + 3, jak i w wyrzynarce CARVEX PSC 400. Co więcej jest wyposażony w energooszczędny, trwały, bezszczotkowy silnik EC-TEC oraz Systainer, dzięki któremu wszystkie narzędzia i akcesoria są pod ręką. Wchodzącą w skład zestawu akumulatorową wiertarko-wkrętarkę T 18+3 cechuje wysoka skuteczność i imponujący moment obrotowy, z kolei wyrzynarka akumulatorowa CARVEX PSC 420 doskonale radzi sobie z pokonywaniem krawędzi w kompaktowej i poręcznej formie.

Czysta siła w 4 biegach z TPC 18

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa QUADRIVE TPC, to nic innego jak solidna, 4-biegowa metalowa przekładnia, która spełnia wszystkie oczekiwania oraz imponuje ogromną mocą i wysoką prędkością obrotową. Bez żadnego problemu wytrzymuje przy tym największe obciążenia. Dodatkowym udogodnieniem w złych warunkach oświetleniowych jest możliwości włączenia światła LED we wkrętarce. Liczne nasadki w połączeniu z perfekcyjnie dobranym wyposażeniem sprawiają, że QUADRIVE jest niezrównaną wiertarko-wkrętarką udarową o szerokim zakresie zastosowań.

Większe bezpieczeństwo z systemem KickbackStop

Najczęstszą przyczyną poważnych obrażeń przy użyciu zgłębiarek jest odrzut. Z tego powodu Festool wdrożył system KickbackStop, który zatrzymuje tarczę TSC 55 K w mgnieniu oka, nie tylko chroniąc obrabiany przedmiot, ale także minimalizując ryzyko zranienia. W pracy często decydująca jest jedna mili­sekunda, w której odrzut jest najczęstszą przyczyną poważnych urazów podczas pracy z użyciem zagłę­biarki. Jeśli podczas cięcia i zanurzenia w elemencie obrabianym dojdzie do odrzutu, dzięki inteligentnej technologii KickbackStop tarcza naszej zagłębiarki zatrzyma się w mgnieniu oka. Oznacza to zatrzy­manie ruchu wstecznego pilarki, co nie tylko chroni element obrabiany, ale także zmniejsza do minimum ryzyko urazów. Co więcej skoncentrowana siła zagłębiarki umożliwia nawet dwukrotnie szybszy postęp pracy przy zwiększonej żywotności tarczy pilarskiej, a jej płaska obudowa umożliwia cięcie blisko krawędzi przy zachowaniu minimalnej odległości od ściany (12 mm).

Festool FinansowaniePLUS – przy niskich miesięcznych ratach

Nowy program Festool FinansowaniePLUS, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services jest skierowany do wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Program ten, to przede wszystkim  inwestycja  dla klientów, którzy chcą zakupić narzędzia Festool na raty. Co istotne przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi. Dodatkowym zabezpieczeniem usługi jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive*. Dzięki niej w okresie kredytowania nie powstaną żadne nieprzewidziane koszty dodatkowe, a finansowane produkty są w pełni zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez 36 miesięcy. Dotyczy, to również akumulatorów i ładowarek.

Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania narzędzi Festool.