REJS zaprasza na Dni Techniczne

Prezentacja nowego katalogu, a także opisanych w nim nowości, szkolenia i rozmowy z doradcami technicznymi, a do tego niepowtarzalna atmosfera i smaczne przekąski – to główne punkty programu Dni Technicznych, które będą się odbywały w styczniowe i lutowe czwartki w punktach handlowych firmy REJS. Pierwsze spotkanie już 17 stycznia o godz. 9.

Aby okucia i akcesoria meblowe były funkcjonalne i zapewniały użytkownikom komfort codziennej pracy, muszą być nieustannie udoskonalane. I tak właśnie jest w firmie REJS. Jakie nowości i innowacje wprowadził w ostatnim czasie producent z Rypina? Jakie modele, opcje wykończenia i rozwiązania techniczne obecnie proponuje? Odpowiedzi na te pytania znaleźć będzie można podczas Dni Technicznych – wyjątkowych spotkań, które będą organizowane od 17 stycznia w osiem kolejnych czwartków w punktach handlowych REJS.

Dni Techniczne to przede wszystkim okazja do zapoznania się z nowym katalogiem produktowym REJS. Zawarliśmy w nim wszystkie potrzebne informacje na temat naszych akcesoriów i okuć – dostępnych wymiarów, kolorystyki, opcji wykończenia, montażu i zastosowanych innowacji. To również szansa na poznanie aktualnej, dostępnej w sprzedaży oferty. – wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, dyrektor ds. marketingu REJS. – Wszyscy nasi partnerzy i klienci, którzy zechcą odwiedzić którykolwiek z naszych punktów handlowych w dniach: 17, 24, 31 stycznia, lub 7, 14, 21 i 28 lutego 2019 roku, otrzymają katalog i pełną jego prezentację. – dodaje.

Wszystkie spotkania będą się rozpoczynać o godz. 9. Uczestnicy, oprócz sporej dawki wiedzy, konsultacji i porad doradców technicznych, mogą liczyć również na smaczne śniadanie i pyszną kawę.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 600 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i „know how” gwarantują firmie nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług. FOT. REJS

 

Punkty handlowe REJS zlokalizowane są:

ul. Octowa 3A, Białystok,

ul. Kępińska 32, Bralin k/Kępna,

ul. Przemysłowa 30B, Bydgoszcz,

ul. Warszawska 135, Elbląg,

ul. Pucka 35, Gdynia,

ul. Lubliniecka 2A, Gosławice k/Dobrodzienia,

ul. Diamentowa 10A, Lublin,

ul. Chopina 18, Luboń k/Poznania,

ul. Przemysłowa 16A, Płock,

ul. Przemysłowa 3, Rybnik,

ul. Mławska 48, Rypin,

ul. Bytomska 43, Siemianowice Śląskie,

ul. Sejneńska 83, Suwałki,

ul. Cz. Piskorskiego 3, Szczecin,

ul. Sądowa 7, Świętochłowice,

ul. Chrobrego 145/147, Toruń,

ul. Zacisze 16, Zielona Góra.