Rdzawa piękność zawiśnie w Galerii Katowickiej – instalacja w ramach 7. edycji 4 Design Days

Katowice, 20.01.2023 r. – Wielkimi krokami zbliża się święto architektury i designu, czyli 4 Design Days. Tegoroczna edycja tradycyjnie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w terminie 26-29 stycznia 2023 r. Tym razem organizatorzy wychodzą z wydarzeniem w przestrzeń miasta – czasowa instalacja promująca 4 Design Days zawiśnie w Galerii Katowickiej. Gie El – śląska marka projektująca i wytwarzająca autorskie oświetlenie, stworzyła niecodzienną instalację o nazwie FOLLOW THE LIGHT., która jest swobodną interpretacją unikatowego żyrandola marki, prezentowanego podczas 4 Design Days.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz iwzornictwa. Każdego roku przyciąga tysiące uczestników i gości, w tym ważne nazwiska ze świata projektowania. Siódma edycja 4 Design Days odbędzie się pod hasłem: TOGETHER 4 HUMANITY, a w jej ramach, w Galerii Katowickiej powstanie interesująca instalacja połączona z instapointem, czyli miejscem do robienia zdjęć.

2023.01.20 KATOWICE, GALERIA KATOWICE, STOISKO ZAPOWIADAJĄCE 4DD.

– Do współpracy w ramach promocji tegorocznej edycji 4 Design Days zaprosiliśmy markę Gie El. Autorska instalacja zawiśnie w sercu miasta – Galerii Katowickiej, która na chwilę stanie się galerią sztuki – mówi Małgorzata Burzec- Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. Przykuwający uwagę wygląd żyrandola to efekt pokrytej naturalną rdzą stali, która odbija światło i zjawiskowo mieni się w kolorach złota i miedzi, o czym będą mogli przekonać się klienci Katowickiej. Prostota użytych materiałów, ich sposób wytwarzania oraz sposób myślenia o możliwej utylizacji, wpisują się w hasło tegorocznej edycji 4 Design Days, czyli TOGETHER 4 HUMANITY.

2023.01.20 KATOWICE, GALERIA KATOWICE, STOISKO ZAPOWIADAJĄCE 4DD.

– Dla odwiedzających Galerię Katowicką kontakt z designem ma być zaproszeniem do tego, żeby chcieli zobaczyć i odkryć więcej podczas naszego wydarzenia – mówi Robert Posytek, autor programu 4 Design Days. – Projekt żyrandola o nazwie VILINE 2 zachwycił nas swoją przestrzenną formą. Fantazyjnie gięte stalowe obiekty sprawiają wrażenie jakby lewitowały w powietrzu i poruszają się w taki sposób, że za każdym razem tworzą nieco inną kompozycję. Jesteśmy przekonani, że odwiedzający instapoint podzielą nasz zachwyt i chętnie będą fotografować się w towarzystwie designerskiej instalacji – dodaje.

2023.01.20 KATOWICE, GALERIA KATOWICE, STOISKO ZAPOWIADAJĄCE 4DD.

Wszystkie osoby, które zrobią sobie zdjęcia w instapoincie i oznaczą hasztagiem #4DDinstapoint post na Instagramie lub Facebooku, wezmą udział w losowaniu bezpłatnych wejściówek na tegoroczną edycję 4 Design Days, a w finale powalczą o nagrodę – utrzymany w duchu prezentowanej w Galerii rdzawej instalacji, żyrandol VILINE 2 autorstwa duetu projektowego Marii i Jacka Rypułów tworzących markę Gie El.

Instapoint ulokowany będzie w Galerii Katowickiej, na poziomie 0, przy sklepie RTV euro AGD. Podążaj za Światłem. FOLLOW THE LIGHT.

Zapraszamy do rejestracji na 4 Design Days 2023 pod linkiem: https://www.4dd.pl/2023/pl/rejestracja,564.html

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://www.4dd.pl/2023/pl/o-wydarzeniu/474/

Agenda wydarzenia:

https://www.4dd.pl/2023/pl/sesje/

4 DESIGN DAYS to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz iwzornictwa. W 2023 roku odbędzie się wdniach 26-29 stycznia 2023 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym wKatowicach.  

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele zEuropejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.  

Zapraszamy na stronę: https://www.4dd.pl/2023/pl/ 

Facebook: facebook.com/4DesignDays   

Instagram: instagram.com/4designdays

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/4-design-days/

 #4designdays #4dd  

Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl