Radaway w nowej odsłonie na targach 4 Design Days

Dwa wiodące trendy na rok 2019? Matowa czerń i pastele. Co wyjdzie z ich połączenia? Designerska przestrzeń zachwycająca ponadczasową elegancją. Tak właśnie zaprezentuje się zupełnie odmienione stoisko Radaway na targach 4 Design Days. Obok niego nie będzie można przejść obojętnie.


W przyszłym roku królować będą m.in. matowe pastele, które świetnie sprawdzą się w wystroju wnętrz. Kolory te sprawiają bowiem, że pomieszczenie staje się przytulne, pełne uroku i zachęca do długiego odpoczynku otulając delikatnością i rozweselając jednocześnie. Czerń z kolei kojarzy się z luksusem, szykownością i elegancją. To kolor ponadczasowy, nigdy nie wychodzący z mody. W zestawieniu z pastelami doda wnętrzu oryginalności i wyjątkowości oraz podkreśli styl, w jakim urządzona jest łazienka. O tym, jak imponująco wygląda takie zestawienie kolorów, będzie można się przekonać odwiedzając stoisko Radaway na 4 Design Days. W alejkach targowych, pod numerem 103, pojawi się hipnotyzująca prezentacja wnętrz łazienek, w których każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Designerskie kabiny, ciekawe wzory oraz nowoczesne rozwiązania szyte na miarę. To z pewnością zapadnie na długo w pamięci i stanie się dla wielu inspiracją podczas aranżacji wnętrz. Na stoisku będzie można również porozmawiać z przedstawicielami marki, którzy opowiedzą na wszystkie pytania i pomogą rozwiązać problemy projektowe.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w którym odbywają się targi 4DD, Radaway oprócz kabin ze standardowej oferty, zaprezentuje także nowości produktowe. Dodatkowo, odwiedzając firmę będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą praktyczne upominki marki.

 

Zapraszamy w dniach 24-27 stycznia na stoisko nr 103.

 


Radaway to producent wysokiej jakości, komfortowych i jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma w Polsce działa od 2002 roku, z powodzeniem promuje i sprzedaje też produkty za granicą.

Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, stosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaangażowaniu w proces twórczy, Radaway od lat pozostaje ekspertem w dziedzinie kabin prysznicowych. W ofercie firmy znaleźć można ponadto drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe tradycyjne i podpłytkowe oraz akcesoria m.in. syfony, elementy uszczelniające i środki pielęgnacyjne.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marce udało się znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej problematycznych wnętrz łazienek. Autorski program „Na miarę” daje możliwość dopasowania kabin prysznicowych do nietypowych pomieszczeń – mała powierzchnia, skosy, wnęki, belki czy stropy nie są już problemem.

Produkty Radaway charakteryzuje nowoczesny design. Producent oferuje możliwość personalizacji  kabiny, dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego. Pozwala ona nanieść na szkło dowolne wzory, napisy, a także własne zdjęcia klienta. Metoda ta jest wyjątkowo trwała i jej efekty pomimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości.

Oprócz produkcji Radaway zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz służy pomocą podczas montażu, polecając certyfikowanych instalatorów. Dodatkową wartością marki jest fakt, że jej produkty powstają w Polsce, w Swarzędzu pod Poznaniem.

Radaway tworzy rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia.