Nowość w ofercie Cerrad. Kolekcja Tassero wzbogacona o format 60×120 cm w wykończeniu lappato

Płytki o powierzchni lappato mają w sobie coś niezwykłego. Przy odpowiednio dobranym oświetleniu, gwarantują uzyskanie oryginalnego efektu wizualnego, dodając aranżacji stylu i lekkości.

Z myślą o takich kompozycjach powstała kolekcja Tassero, wzbogacona o płytki w formacie 60×120 cm w wykończeniu lappato. Dostępna w 4 odcieniach – bianco, grafit, beige oraz gris odnajdzie się zarówno w zestawieniu z bielą, szarością i beżem – tworząc harmonijny, stonowany duet, jak i zdecydowanymi brązami, wprowadzając do wnętrza nieco energii. Niezależnie od aranżowanego pomieszczenia – jasnej łazienki, przestronnego salonu, czy kuchni połączonej z jadalnią, płytki z kolekcji Tassero staną się mocnym punktem całej kompozycji. Dodatkowo, wystarczy zmiana kąta padania światła, by gres pokazał nam zupełnie nowe, nieznane dotąd, oblicze.

Właściwości użytkowe i trwałość gresu Cerrad sprawiają, że płytki Tassero mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno na podłodze, jak i na ścianie– również w pomieszczeniach narażonych na zabrudzenia oraz działanie wilgoci.

Producent: Cerrad

Kolekcja: Tassero lappato

Dostępne wymiary: Lappato – nowość 60×120 cm, 60x60cm, mozaika 30×30 cm;  Mat – 60x120cm, 60 x60cm, 30×60 cm.

 

www: https://cerrad.com