Nowość! Jeszcze szybsze porządki pełną parą z mopem Steam XXL marki Vileda

Zależy ci na utrzymaniu higienicznej czystości w domu, ale nie chcesz poświęcać długich godzin na sprzątanie? Jest na to sposób! Nowy mop parowy Vileda STEAM XXL, z szeroką 40-centymetrową nakładką czyszczącą, umożliwia szybkie wysprzątanie i zdezynfekowanie nawet dużej powierzchni podłogi. I to bez zbędnego wysiłku i detergentów.

Szybsze sprzątanie z nakładką 40 cm
Mop parowy Steam XXL ma nakładkę czyszczącą o szerokości 40 cm – dzięki temu doskonale radzi sobie z czyszczeniem dużych powierzchni. Szybko i bez wysiłku wysprzątasz nawet 100 m². Długi, 7-metrowy kabel zapewnia dużą swobodę sprzątania. Mop Steam XXL jest lekki, poręczny i ergonomiczny. Przegub 180° i trapezoidalny kształt stopki umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie pod meblami czy narożniki.
Skutecznie czyści i dezynfekuje – zabija 99,9% bakterii
Gorąca para zabija 99,9% bakterii i zarazków bez potrzeby używania detergentów dezynfekujących. Działanie to zostało potwierdzone badaniami w niezależnym instytucie badawczym. Wystarczy, że napełnisz pojemnik wodą i rozpoczniesz sprzątanie, a mop poradzi sobie z wszelkimi, nawet tłustymi zabrudzeniami.

Do każdego rodzaju podłogi
Mopem parowym Steam XXL bez problemu wyczyścisz wszystkie rodzaje podłóg nielakierowanych. Regulator poziomu pary pozwala dobrać optymalne zawilgocenie czyszczonych powierzchni, przez co mop parowy Steam XXL możesz stosować również do podłóg drewnianych. Nakładki zostały wykonane w 100% z mikrofibry i zapewniają czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Można je prać w pralce nawet w 60°C, co zapewnia pełną higienę. Steam XXL ma też specjalną nakładkę, która doskonale nadaje się do odświeżania dywanów i wykładzin dywanowych.

Prosty w użyciu, gotowy do działania w 15 sekund
Mop parowy Steam XXL jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Jedyne, co musisz zrobić to napełnić zbiornik wodą, podłączyć mopa do źródła zasilania i włączyć go za pomocą  przycisku umieszczonego w tylnej części mopa. Urządzenie jest gotowe do  pracy już po 15 sekundach, o czym poinformuje zielone ciągłe światło diody. Wyreguluj poziom pary do rodzaju czyszczonej podłogi i możesz pełną parą rozpocząć porządki.

Cena: 299,99 zł w

www.sklep.vileda.pl
Producent: Vileda

O firmie:
Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu “http://www.freudenberg.de/” Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od HYPERLINK “http://www.vileda.pl/do_zmywania_i_wycierania.php” ściereczek,  “http://www.vileda.pl/do_zmywania_i_wycierania.php” zmywaków i “http://www.vileda.pl/do_ochrony_i_pielegnacji_dloni.php” rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię  “http://www.vileda.pl/do_suszenia_i_prasowania.php” do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.
Więcej informacji:

www.vileda.pl