Nowa Era Wnętrz – Fornirowana Płyta w Technologii 3D: Rewolucja w Świecie Designu

W świecie projektowania wnętrz i produkcji mebli nadeszła nowa era struktur oraz głębi, a firma CDO nie pozostała próżna. Wszystko za sprawą innowacyjnego produktu, który odmienia sposób postrzegania drewna i jego zastosowań. Firma CDO-Centrum Drewna i Oklein z dumą prezentuje pionierską technologię, która rewolucjonizuje branżę o fornirowaną płytę wytwarzaną w technologii 3D której jest producentem.

Trójwymiarowy Efekt: Odzwierciedlenie Natury

Płyta 3Deep Wood, bo tak nazwaliśmy nasz produkt, to jeszcze bardziej uszlachetniona płyta fornirowana klasy premium. To wyjątkowy produkt który przenosi do wnętrz natury głębie struktury. Dzięki zaawansowanej technologii 3D, płyty fornirowane stają się trójwymiarowe, którym towarzyszy niezwykła głębia. Każdy detal, każda faktura, oddaje piękno i bogactwo naturalnego drewna, nadając przestrzeniom niepowtarzalny charakter.

Płyty można zamawiać w różnych strukturach takich jak stara deska (Vintage Wood) , ciosana deska (Old Wood) czy ryfel (Grooved)w każdym fornirze naturalnym i modyfikowanym a także surowe bez forniru z samym efektem 3D które idealnie nadają się pod bejce.

Dostępność w Pełnym Formacie: Elastyczność i Wygoda dla Projektantów i Producentów

Nasza fornirowana płyta wytwarzana w  technologii 3D jest dostępna nawet w formatach 3100 x 2100, co sprawia, że możliwości produkcyjne są praktycznie nieograniczone. Projektanci i architekci mebli mają teraz elastyczność, aby eksperymentować z różnymi pomysłami i tworzyć wyjątkowe, spersonalizowane aranżacje. Bez względu na to, czy projektują meble do nowoczesnych loftów czy klasycznych wnętrz, płyta 3Deep Wood doskonale się wkomponuje, dodając im niezapomnianego charakteru.

Zapraszamy do Współpracy: Odkryjcie Potencjał Nieograniczonych Możliwości

Jako firma, która wprowadza tę przełomową technologię na rynek, jesteśmy gotowi na współpracę z projektantami i producentami mebli, którzy pragną być pionierami w swojej branży. Nasza fornirowana płyta 3Deep Wood to nie tylko produkt, to możliwość kreowania unikatowych, ekskluzywnych projektów, które zachwycą klientów i sprawią, że Wasze dzieła staną się prawdziwymi arcydziełami.

Zapraszamy do świata innowacji, zapraszamy do współpracy z nami CDO-Centrum Drewna i Oklein.

 

CDO- Centrum Drewna i Oklein

Izdebnik, ul. Wadowicka 7 / kom. 600 288 164

Rzeszów ul. Technologiczna 36 / kom. 600 289 053

Radomsko ul. Krasickiego 164 / kom. 728 928 224

Lublin ul. Smoluchowskiego 10 / kom. 728 928 225