Meble Wójcik na targach Meble Polska 2020

Największe targi meblarskie w Europie Środkowo-Wschodniej już za nami. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam polskiego producenta mebli Meble Wójcik. Na stoisku firmy o powierzchni ponad 640m2 zaprezentowano nowe kolekcje nawiązujące do najpopularniejszych obecnie trendów w aranżacji wnętrz.


Targi Meble Polska to największe tego rodzaju wydarzenie w naszej części Europy. Co roku do Poznania licznie przyjeżdżają wystawcy i kupcy nie tylko z Polski, ale 
i z zagranicy. Wszystko po to, by przyjrzeć się ofercie, która w 2020 roku będzie dostępna w klepach meblarskich.
Firma Meble Wójcik zaprezentowała swoje najnowsze kolekcje na jednym 
z największych stoisk wśród wystawców. Oferta dedykowana była takim pomieszczeniom, jak: salon, jadalnia, sypialnia, garderoba, pokoje dziecięce 
i młodzieżowe. Każdy odwiedzający strefę elbląskiego producenta mógł zapoznać się z meblami systemowymi, zaprojektowanymi w myśl światowych trendów.


W naszych najnowszych kolekcjach motyw dominujący stanowi klasyka. Od wielu sezonów jest ona utrzymującym się trendem i nic nie zapowiada, by miało to ulec zmianie. Poszliśmy w kierunku materiałów w kolorze dębowym oraz białym, kojarzących się z przytulnością i domowym ciepłem. Ale nie zabrakło również ciekawych rozwiązań świetlnych oraz oryginalnych uchwytów – mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Działu Marketingu Meble Wójcik. – Projektując kolekcje, zawsze staramy się wczuć w rolę potencjalnego konsumenta i połączyć jego potrzeby ze światowymi trendami. Od prawie 35 lat nam się to udaje, dzięki czemu nasze kolekcje są tak chętnie kupowane w Polsce i za granicą.


W tym roku Meble Wójcik postawiły na elementy, które można łączyć z odważnymi barwami na ścianach i w postaci dodatków, jak np. te w odcieniach granatu czy butelkowej zieleni. Wszystko to dzięki prostym kształtom mebli. Ma to zachęcić do łączenia klasyki w postaci mebli z ciekawymi kolorami i wzorami, które mają nadać domom charakteru.


Do prezentowanych na targach kolekcji dołączył również program KLITKA – projekt studentów z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zaprojektowali oni meble do pokoju młodzieżowego, które zostały wyprodukowane przez Meble Wójcik. Elbląska firma od lat wspiera młodych w zawodowym kształceniu i rozwijaniu swoich talentów w szeroko pojętej branży meblarskiej.