Kolekcja Madison wyróżniona Medalem Europejskim 2018

Kolekcja Madison została wyróżniona medalem Europejskim 2018. Finałowa gala odbyła się 20 czerwca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. 

Uroczystość rozpoczęła się od wysłuchania przez zebranych hymnu państwowego RP oraz hymnu Unii Europejskiej. W uroczystości wzięli udział przedsiębiorcy: Laureaci Medali Europejskich, Laureaci Honorowych Medali Europejskich, gospodarze i zaproszeni goście. W imieniu firmy Szynaka Meble nagrodę odebrał dyrektor ds. marketingu i e-commerce, Robert Wolanin. – To wyróżnienie jest dla całej Grupa Meblowa Szynaka niezwykle ważne, ponieważ jest formą docenienia pracy ponad 3000 osób, którzy każdego dnia pracują na sukces marki. Poprzez nasze meble pragniemy inspirować do kreowania pięknego świata wokół siebie. Wizja naszej firmy odzwierciedla zaangażowanie i dążenie do pobudzania społeczności na całym świecie w aranżowaniu wnętrz poprzez rozwój nowych technologii, opracowywanie innowacyjnych produktów i tworzenia kreatywnych rozwiązań wzorniczych – mówi Robert Wolanin, dyrektor ds. marketingu i e-commerce Szynaka Meble.

 


Kolekcja Madison łączy w sobie wszystkie cechy, które użytkownicy cenią w meblach. Kolorystyka alpejskiej bieli wprowadzi harmonię do każdego pomieszczenia, dzięki czemu wykreowana przestrzeń sprzyja odpoczynkowi. Metalowe uchwyty podkreślają prestiżowy charakter każdego z projektów wydobywając naturalne piękno drewna. Za sprawą kolekcji Madison uda się stworzyć sypialnię, w której będą śnić się tylko te najpiękniejsze sny.

Business Centre Club od 18 lat organizuje ogólnopolskie przedsięwzięcie pod nazwą Medal Europejski. Celem tego przedsięwzięcia jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi, przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, a także zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego. Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

Kolekcja Madison została wyróżniona medalem Europejskim 2018. Finałowa gala odbyła się 20 czerwca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.