Kolejna odsłona Majówki Architektów!

11 maja 2019 w Oddziale Warszawskim SARP, przy ul. Foksal 2, Newmor Polska wraz z Oddziałem Warszawskim SARP, Mazowiecką Okręgową Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Akademickim WA PW, organizują wspólną integrację oraz wiosenną wymianę myśli projektowej.

W okresie wiosennym na mapie Warszawy ma miejsce sporo inicjatyw skierowanych dla architektów, ale to właśnie słynna majówka przyciąga wielu, zarówno młodych, jak i tych bardziej doświadczonych projektantów. Dzięki wspaniałej organizacji na wydarzeniu można się spotkać i porozmawiać z najlepszymi pracowniami projektowymi.
Stowarzyszenie SARP działa w Polsce od ponad 130 lat, a jego członkami są wszyscy liczący się w Polsce architekci. Tego rodzaju spotkania są dla Newmor Polska niezmiernie ważne, bo właśnie tu odbywa się nieformalna wymiana myśli i liczne dyskusje na tematy projektowe. Dzięki tego rodzaju inicjatywom mamy szansę lepiej się poznać i porozmawiać ze sobą, a to daje dobrą płaszczyznę do wzajemnego zrozumienia i szansę poznania metod pracy oraz najnowszych technologii. Newmor Polska zawsze stara się być wsparciem dla architektów i tego typu inicjatyw. Jako zaufany partner w biznesie, ale i doradca z zakresie rozwiązań technologicznych chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie realizowane projekty zaskakiwały oryginalnością i jakością. – mówi Daria Wassermann, Dyrektor Marketingu Newmor Polska.
Majowe spotkanie jest niepowtarzalną szansą dla osób z inicjatywą, które chciałyby skorzystać z oferty organizacji wspierającej projektantów. Na majówce mile widziani będą także przyszli architekci – studenci Wydziałów Architektury, którzy już teraz chcieliby włączyć się w działalność OW SARP.
W tegorocznym programie Majówki Architektów 2019 przewidziano m.in. warsztaty architektoniczne dla dzieci – poprowadzone przez OW SARP, prezentacje MaOIARP, SAWA PW, OW SARP – Architekci Bez Granic, część główną z atrakcjami i nagrodami ufundowanymi m.in. przez Newmor Polska oraz koncert KGDNKSzR – okolicznościowego ensamble, złożonego z muzyków i architektów.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie  „https://maj2019-event-sarp-warszawa.konfeo.com/pl/groups?fbclid=IwAR3M598oKO36SQ7kP7kx5wkjQ9BJNUf1tCtoYBcwVUbK36-rDdULoLJ7jsQ” \t „_blank” https://maj2019-event-sarp-warszawa.konfeo.com/pl/groups. Zakończenie rejestracji przewidziano na 11 maja. Wśród osób, które się zarejestrują zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Więcej: www.newmor.pl