Innowacyjne rozwiązania dla małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych

Oklejarki wąskich powierzchni przeznaczone są do obróbki szerokiej gamy elementów, gwarantując przy tym precyzyjną i wydajną produkcję.
Podczas tegorocznych targów zaprezentujemy 3 modele oklejarek serii EDGETEQ S-240, EDGETEQ S-380 oraz EDGETEQ S-500. Dodatkowo zaprezentujemy także stację serwisową XES 200, która zapewnia właściwe warunki do przechowywania jednostki do nanoszenia kleju PUR, a także może być wykorzystywana do wstępnego podgrzewania kleju.

Prezentowany park maszynowy wzbogacony będzie o pilarkę panelową, a dokładnie o model SAWTEQ B-300, który od lat zachwyca swoją wszechstronnością. Pomimo tego, że świetnie radzi sobie solo, najlepiej sprawdza sie w duecie, wraz z naszym magazynem powierzchniowym. To rozwiązanie pokażemy także podczas tegorocznych targów.

W przypadku obróbki CNC zakłady produkcyjne mogą liczyć na wydajne i wszechstronne zastosowanie centrum obróbczego CENTATEQ P-110. Nowa koncepcja maszyny opiera się na kompaktowej budowie i dostępie do maszyny z każdej strony. Umożliwa ona obróbkę w technologii 3-; 4- i 5-osiowej.
Nowością podczas tegorocznych targów będzie połączenie centrum obróbczego DRILLTEQ V-500 z robotem FEEDBOT D-300. Centrum obróbcze z robotem tworzy najmniejsze możliwe gniazda produkcyjne w obszarze produkcji mebli. W tym połączeniu FEEDBOT D-300 zwiększa produktywność. Nie potrzebuje przerw, może pracować nieustannie przez całą dobę gwarantując tym samym wysoką jakość obróbki. Dzięki zastosowaniu robota FEEDBOT D-300  oszczędzamy czas i redukujemy pracę personelu. Wykorzystanie robota umożliwia elastyczną organizację pracy zespołu. To niewątpliwie wartość dodana pod względem jakości, dostępności i wydajności.

Na naszym stoisku zobaczyć będzie można także maszynę do cięcia kartonów PAQTEQ C-250. Umożliwia ona zoptymalizowany proces pakowania— just in time — wystarczy wcisnąć przycisk. Maszyna idealnie sprawdza się w każdym zakładzie produkcyjnym. Maszyna wykonuje cięcia, żłobienia i performowania równie skutecznie i niezawodnie w przypadku produkcji seryjnej, jak i w przypadku produkcji pojedynczych elementów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma HOMAG wraz z zespołem tapio połączyła swoje siły i udostępniła platformę cyfrową, dzięki której w prosty i łatwy sposób podłączysz swoją maszynę do tapio oraz skorzystasz ze wszystkich produktów dostępnych na platformie. Struktura całego systemu tapio jest niezwykle przejrzysta i umożliwia łatwą obsługę. Odwiedzający tegoroczne targi będą mogli na żywo przekonać się jak w prosty sposób zintegrować cyfrowe aplikacje z codzienną pracą.

Rozwiązania cyfrowe: aplikacje i asystenci firmy HOMAG

Rozwiązania dla Twojego zakładu produkcyjnego. 

Cała branża mówi o cyfryzacji dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, ale jak podejść do tego tematu we własnym zakładzie? W poszukiwaniu idealnego rozwiązania wiele zakładów produkcyjnych stoi przed ogromnym wyzwaniem.

  • Czy istnieją proste rozwiązania, które w codziennym życiu mogą ułatwić pracę? (np. organizację materiałów, czy sortowanie elementów)
  • Jak można wykorzystać rozwiązania cyfrowe w swoim zakładzie produkcyjnym?
  • Jakie narzędzia, aplikacje i produkty cyfrowe można w łatwy i prosty sposób wykorzystać bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy?

Opracowaliśmy w tym celu szereg wydajnych i inteligentnych rozwiązań. Odwiedź nasze stoisko na targach DREMA i dowiedz się więcej!

Szeroka gama usług i profesjonalne wsparcie w zakresie:

  • NOWOŚĆ: tworzenie projektów linii produkcyjnych wraz z wirtualną prezentacją rozwiązania
  • regeneracji zbiorników klejowych
  • obsługi serwisu, zarządzania częściami eksploatacyjnymi, przeglądami i modernizacją
  • oprogramowania i rozwiązań cyfrowych (serviceAssist, serviceBoard, MMR, woodComander, woodWop)
  • rejestracji danych produkcyjnych i optymalnego wykorzystania zasobów – Schuler Consulting
  • i wiele innych

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO

Międzynarodowe Targi Poznańskie
PAWILON NR 5 / STOISKO NR 60

Czekamy na Ciebie!

Z poważaniem / With best regards
HOMAG Polska Sp. z o.o.
Sroda, Poland