Hettich znów rusza w trasę po Polsce. Startujemy z kolejną edycją projektu “Hettich on Tour”. W drogę na spotkania z kolejnymi klientami!

“Hettich on Tour” to projekt, który w ciągu minionych dwóch lat stał się synonimem niezwykle bliskiej współpracy Hettich z klientami. Po zimowo-wiosennej przerwie, dokładnie 10.08.2022 roku w Elblągu rozpoczynamy jego kolejną polską edycję. Nowe auto, z nowymi ekspozycjami rusza w podróż po Polsce. W planach są wizyty w trzydziestu hurtowniach z całego kraju. Klienci i partnerzy dzięki takiej formule spotkań tylko zyskują. Mają możliwość zobaczyć na żywo wszystkie nasze nowości produktowe i mogą je także od razu wypróbować. I to niemal bez potrzeby wychodzenia z domu.

Ruszamy w trasę!
I znów ruszamy w trasę! W tym roku “Hettich on Tour” wystartował w Niemczech oraz w Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Następnie spotkania przeniosły się do Irlandii i Skandynawii. Latem nasze auta przeniosły się nad Bałtyk i ruszają w trasę do polskich klientów rozsianych po całym kraju. Tegoroczny rajd po Europie zakończy się jesienną wizytą na Węgrzech, w Rumunii, we Włoszech i ponownie w Niemczech.

Szkolenie produktowe dla wszystkich
Pomysł mobilnej ekspozycji sprawdził się od roku 2020 wielokrotnie. Zamiast jednej dużej ciężarówki stawiamy na mniejsze i bardziej mobilne auta, które mogą być prowadzone przez naszych pracowników. Dzięki temu możemy zaplanować wyprawę po Europie dla wszystkich klientów bardziej efektywnie i elastycznie. Korzyści dla naszych partnerów są oczywiście najważniejsze. Docieramy z naszymi produktami bezpośrednio do klientów i jesteśmy otwarci na wszystkich: od uczniów, uczących się zawodu, po wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z naszymi systemami do mebli. Nasze zespoły służą radą i odpowiedzą na wszystkie pytania naszych gości.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji
A co dokładnie w tym roku czeka naszych Gości? Spotkania całkiem na luzie. Przy kawie, pączkach, a nawet przy grillu. Z konkursami i nagrodami! W tym roku przyjeżdżamy z przyjaciółmi. Wraz z nami po Polsce jeździć będzie między innymi firma Lignumsoft wraz z programem Corpus. Będzie to idealna okazja do przetestowania i przeszkolenia się z obsługi naszej biblioteki materiałowej w programie Corpus, która dla użytkowników w całości dostępna będzie już jesienią.
Przed nami wiele atrakcji i wyjątkowe promocje produktowe, obowiązujące wyłącznie w dniu eventu. Nasi Goście będą mogli wziąć udział w pokazach montażu szuflad oraz sami spróbować ich montażu. Spotkają z fachowcami i praktykami, którzy przekażą solidną dawkę wiedzy na temat okuć meblowych i nie tylko. W konkursach do zdobycia będą fantastyczne narzędzia, w tym wkrętarka Metabo. W promocji produktowej AvanTech YOU w dniu eventu oferujemy możliwość zakupu zestawu szablonów ułatwiających montaż szuflad AvanTech YOU w specjalnej cenie 99 zł*. Zaś Lignumsoft przekaże nowym klientom voucher na 5 dodatkowych godzin wsparcia technicznego!

Na pokładzie nowe produkty i nowe pomysły
Rok 2022 stoi pod znakiem nowej ekspozycji: Zaprezentujemy oświetlenie LED do systemu szuflad AvanTech YOU, systemy drzwi przesuwnych TopLine L i SlideLine M, systemy drzwi przesuwno-składanych WingLine L oraz nową generację prowadnic Actro 5D. W ramach spotkań nasi goście będą także mieli możliwość wypróbowania na żywo jak działa, wielokrotnie już przetestowany, zawias meblowy Sensys. Zawias ten w kolorze czerni obsydianu idealnie pasuje do nowego produktu w naszym portfolio: aluminiowego systemu ramek Cadro. Oba produkty otwierają nowe możliwości w zakresie projektowania mebli. Ostatnim produktem na pokładzie jest Veosys – wytrzymały, odporny na działanie warunków atmosferycznych, wykonany ze stali szlachetnej zawias, idealnie nadający się do zastosowań zewnętrznych i do zabudów na statkach.
Podczas przerwy zimowej mobilne ekspozycje Hettich nie tylko zyskały nowy design zewnętrzny ale wizualnie zmieniła się także sama ekspozycja. Dzięki przebudowie wnętrza auta możemy zaprezentować równocześnie aż sześć systemów. Wnętrze aut w 2022 roku zaaranżowane zostało w niemalże domowym stylu, trochę jak mini stoisko targowe. Dodatkowo na dużym ekranie telewizora będzie można obejrzeć i wysłuchać dodatkowych materiałów, dotyczących ekspozycji.

Ekologia przede wszystkim
W czasie “Hettich on Tour” nie zapominamy o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Nasze auta na postojach u klientów nie wymagają praktycznie podłączenia do sieci elektrycznej. Oszczędzamy w ten sposób zasoby. Instalacja fotowoltaiczna na dachu aut sprawia, że pojazdy są samowystarczalne. Niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzić projektu w całości korzystając z samochodu elektrycznego. Jednak przy planowaniu tras świadomie zwracamy uwagę na to, aby samochód był wykorzystywany bardzo efektywnie. Oznacza to: możliwie niewielki przebieg i równocześnie możliwie dużo spotkań z klientami.

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym – strona internetowa “Hettich on Tour”
Także komunikacja, dotycząca “Hettich on Tour” ulegnie w 2022 roku zmianie. Przygotowaliśmy specjalny landingpage, który będzie na bieżąco aktualizowany o terminy, punkty spotkań i informacje, dotyczące projektu. Poza tym na stronie będzie można także poczytać o prezentowanych na mobilnej ekspozycji produktach. Dzięki temu projektowi zainteresowani klienci i partnerzy będą mogli bliżej je poznać oraz zdobyć solidną dawkę wiedzy na temat ich obróbki i montażu. Ponad to nasi pracownicy aż do jesieni będą relacjonować przebieg trasy po Europie na naszych kanałach social media.

Dokładne informacje o trasie “Hettich on Tour” znajdziecie na www.hettich.com/hettichontour.

Z niecierpliwością czekamy na spotkania z Wami. Do zobaczenia!