Hettich nowym partnerem technologicznym Lignumsoft

Czasy, kiedy do projektowania mebli wykorzystywano kartkę i ołówek, już dawno odeszły do lamusa. Dziś korzysta się z zaawansowanych technologicznie programów do projektowania, które zawierają pełne biblioteki materiałów wiodących producentów z branży meblarskiej.

Firma Hettich podąża za trendami i chce w możliwie optymalny sposób ułatwić producentom mebli dostęp do swoich produktów. Właśnie dlatego firmy Hettich, jako jednego z niekwestionowanych globalnych liderów w branży, nie może zabraknąć w projektach ściśle związanych z procesem projektowania mebli! Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nowym oficjalnym partnerem technologicznym Lignumsoft!

Oprogramowanie CAD/CAM to większy komfort pracy

Bogate biblioteki okuć, materiałów oraz akcesoriów meblowych to bardzo ważna funkcjonalność profesjonalnego oprogramowania typu CAD/CAM przeznaczonego dla producentów mebli. Bogaty asortyment zawarty w bibliotekach nie tylko zwiększa komfort pracy projektantów mebli, ale również znacznie skraca proces przygotowania produkcji oraz stworzenia precyzyjnego kosztorysu projektu mebli.

Już wkrótce setki produktów marki Hettich chętnie wykorzystywanych przez producentów mebli, będą dostępne dla użytkowników programu Corpus. W bibliotekach znajdą się m.in. innowacyjne systemy szuflad, drzwi przesuwnych, drzwi składanych, złącza, podpórki oraz systemy zawiasów.

Biblioteki produktów marki Hettich to kolejna wartość dodana naszego oprogramowania i kolejne ułatwienie dla naszych klientów – podkreśla Adam Wileński, właściciel firmy. – Hettich jest bez wątpienia jednym z kluczowych partnerów technologicznych Lignumsoft – dodaje z dumą.

Hettich kreuje trendy

Firma Hettich jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. W prawie 80 krajach wspólnie dążymy do jednego celu: rozwoju inteligentnej techniki do mebli. Od ponad 125 lat dostarczamy produkty, które są zalążkiem nowych trendów w meblarstwie. Gwarancją komfortu użytkowania nowoczesnych mebli w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych i publicznych są inteligentne rozwiązania, często niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki takim produktom Hettich jak szuflady, zawiasy czy systemy do drzwi przesuwnych i składanych, meble stają się bardziej funkcjonalne, ergonomiczne oraz komfortowe i tym samym wzrasta ich jakość.

– W Hettich stawiamy na perfekcję działania, ergonomię i funkcjonalność – mówi Marcin Dzieciuchowicz , Dyrektor ds. Sprzedaży Hettich Polska. – Badamy potrzeby naszych klientów i staramy się na nie jak najlepiej odpowiadać. Stąd właśnie pomysł na współpracę na linii Hettich – Lignumsoft – wyjaśnia  Marcin Dzieciuchowicz .

Pierwsza część biblioteki (po przeprowadzonych testach) ujrzy światło dzienne już lada dzień. Cała biblioteka trafi do rąk producentów mebli najpóźniej jesienią. www.hettich.com