Funkcjonalność i estetyka – kolekcja lamp EYE FIT marki Nowodvorski Lighting

Przy wyborze odpowiedniego oświetlenia równie ważnym czynnikiem co estetyka, powinna być funkcjonalność. Decydując się na zakup lamp pamiętajmy, że w przypadku tych mocowanych bezpośrednio do sufitu, późniejsza zmiana ilości punktów świetlnych i ich rozmieszczenia może być bardzo trudna i wymagać sporo pracy. Jeśli zależy nam na optymalnym doświetleniu przestrzeni i możliwości regulacji kąta padania światła, postawmy na kolekcję EYE FIT od marki Nowodvorski Lighting.

a

W skład kolekcji EYE FIT wchodzi sześć produktów o jednym, dwóch lub trzech źródłach światła z regulowanym kątem jego padania. Wykonane ze stali lakierowanej lampy są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu dopasujemy je zarówno do ciepłych, klasycznych pomieszczeń, jak i modernistycznych aranżacji zgodnych z dzisiejszymi trendami.

Wszystkie lampy można bardzo łatwo zainstalować w podwieszanym suficie i mają one tę samą wysokość – 12cm. Różnią się jedynie szerokością: w przypadku pojedynczej wynosi ona 7,5 cm, podwójnej 15,5 cm a potrójnej 23,5 cm. Zachowanie tej samej odległości od sufitu we wszystkich produktach z kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting sprawia, że oprawy można łączyć w dowolne konfiguracje, nie tylko kolorystyczne (jednobarwne bądź biało-czarne), ale i różniące się ilością źródeł światła, które w przypadku tej kolekcji stanowi żarówka GU10 o maksymalnej mocy 35W.

Produkty z Kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting idealnie sprawdzą się jako oświetlenie nie tylko w kuchni czy salonie, ale też pomieszczeniach przeznaczenia publicznego. Dowolne kompozycje kolorów i ilości źródeł światła pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę i optymalnie doświetlić daną przestrzeń.

 

EYE FIT 9396,

cena detaliczna: 69,90 zł brutto

EYE FIT 9400,

cena detaliczna: 69,09 zł brutto

EYE FIT 9395,

cena detaliczna: 119,00 zł brutto

EYE FIT 9398,

cena detaliczna: 119,00 zł brutto

EYE FIT 9394,

cena detaliczna:169 zł brutto

EYE FIT 9397,

cena detaliczna: 169 zł brutto