Festool Roadshow rusza ponownie w trasę po Polsce!

15 maja ciężarówka wypełniona elektronarzędziami
Festool ponownie odwiedzi 11 miast w całej Polsce. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane nowości między innymi: akumulatorowa pilarka stołowa CSC SYS 50, nowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki CXS/TXS 18, zagłębiarka z podcinakiem TSV 60 K oraz wiele innych. Dodatkowo na miejscu będzie można uzyskać porady mechaników, jak również sprawdzić pojemność akumulatorów.

Festool Roadshow rozpoczyna się 15 maja we Wrocławiu. Na miejscu każdego wydarzenia będą obecni Doradcy Techniczni Festool, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. nową zagłebiarkę z podcinakiem TSV 60 K, odkurzacze mobilne CLEANTEC CTMC MIDI, wiertarko-wkrętarki CXS/TXS 18 oraz akumulatorową piłę szablastą RSC 18.

Naładowana nagrodami Loteria: Wygraj z Festool

Mercedes-Benz Vito wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 innych nagród czeka na klientów, którzy wezmą udział w Loterii Wygraj z Festool. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie od 3 kwietnia do 30 listopada 2023 roku kupić narzędzie akumulatorowe z Systemu 18 V u Autoryzowanego Dystrybutora firmy Festool i zarejestrować je do Gwarancji all-inclusive za pośrednictwem konta MyFestool. Potem już tylko wystarczy zarejestrować się na stronie www.wygrajzfestool.com.pl i czekać na losowanie nagród. Podczas całej trasy tegorocznego Festool Roadshow będzie można zobaczyć na miejscu Mercedesa-Benz Vito, z zabudową bott, który jest nagrodą główną w Loterii.

Sprawdzenie pojemności akumulatorów Festool

Na każdym spotkaniu Festool Roadshow będzie obecny przedstawiciel Centralnego Serwisu Festool, który sprawdzi stan techniczny akumulatorów przyniesionych przez klientów. Wystarczy zabrać ze sobą akumulator Festool, a mechanik z serwisu sprawdzi jego pojemność. Co więcej na miejscu, będzie można także otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z Gwarancji all-inclusive oraz założyć konto MyFestool.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

W tym roku Festool przygotował konkurs: „Wkręć pod dobrym kątem” z wiertarko-wkrętarkami CXS 18/TXS 18, gdzie zarejestrowani uczestnicy na każdym evencie, będą mogli wygrać 1 z 3 poniższych nagród:

  • za zajęcie I miejsca: akumulatorową wiertarko-wkrętarka TXS 18
  • za zajęcie II miejsca: zakrętarkę TID 18 Basic (576481)
  • za zajęcie III miejsca: ochronniki słuchu GHS 25 I (577792)

Specjalne oferty

Nie zabraknie również specjalnie przygotowanych ofert dostępnych tylko i wyłącznie w dniu wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące całej trasy Roadshow w Polsce można znaleźć na stronie www.festool.pl/roadshow